Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky Vám od roku 1993 zajišťuje lékařskou péči prostřednictvím špičkových odborníků ve vojenských i civilních zdravotnických zařízeních (např. Ústřední vojenská nemocnice Praha, Ústav leteckého zdravotnictví Praha, Vojenský rehabilitační ústav Slapy, Nemocnice Na Homolce atd.) a lázeňských ústavech. Zaručujeme seriózní jednání s pojištěnci a lékaři. O své pojištěnce pečujeme prostřednictvím smluvní zdravotnické sítě v celé České republice.

VoZP ČR díky své ekonomické stabilitě, hospodárnému zacházení s finančními prostředky plynoucími nejen z veřejného zdravotního pojištění a cílevědomým hospodařením s vlastními fondy, nabízí svým pojištěncům výhody v podobě příspěvků zaměřeným především na prevenci zdraví.

vedoucí oddělení provozu centrálních výpočetních systémů

VOJENSKÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČR

hledá zaměstnance na pozici

Vedoucí oddělení provozu centrálních výpočetních systémů

Pracoviště: VoZP ČR Ústředí, Praha 9, Drahobejlova 1404/4

Náplň práce:

· Vedení týmu pracovníků (správa OS, provoz core systému, podpora aplikací, pořizování VT, vedení majetkové evidence IT)

· Koncepční práce, podklady pro výběrová řízení na pořízení prostředků VT

· Spolupráce při správě hlavního IS zdravotní pojišťovny a podpůrných aplikací

· Sběr a analýza uživatelských požadavků, návrh jejich řešení

· Podpora interních a externích uživatelů

· Kontrola funkčnosti aplikací, shromažďování podnětů na jejich další rozvoj

· Jednání s dodavateli

Požadujeme:

· Minimální vzdělání: ukončené vysokoškolské vzdělání

· Praxi v oblasti IT alespoň 3 roky

· Správu produkčního systému

· Vyhodnocování logů, řešení nestandardních stavů, analýzu problémů

· Vedení a aktualizace provozní dokumentace

· Aktivní, profesionální zodpovědný přístup k práci, komunikativnost

Výhodou:

· Znalosti operačních systémů, zálohovacích systémů a problematiky zpracování hromadných dat

· Orientace v problematice zdravotních pojišťoven

· Povědomí o práci s certifikáty

Nabízíme:

· Zaměstnání v prosperující zdravotní pojišťovně s tradicí

· Přístup k nejmodernějším technologiím, možnost seminářů a odborných školení

· Firemní benefity (5 týdnů dovolené, sick-days)

· Stravenky v hodnotě 120 Kč

· Pracoviště v dosahu metra

Mzdové podmínky:

nástupní mzda 55 000,- Kč, po zkušební době měsíční mzda 60 000 - 65 000,-Kč. Mzdové benefity (odměny) min. 100 000,- Kč za rok dle plnění kritérií hodnocení (KPI).

Možnost nástupu dle dohody.

Bližší informace podá Ing. Vladimír Michaljanič, tel. 284 021 235

Společnost
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
Adresa
Drahobejlova 1404/4, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 55 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Státní a veřejná správa, IT ředitel/manažer, Vedoucí odboru/oddělení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky, Jana Mašková
Drahobejlova 1404/4, 19003 Praha – Libeň, Česká republika
284 021 221