Pracovní náplň

Práce Vás bude bavit, pokud rádi řešíte komplexní úlohy, analyzujete a umíte vyvíjíte v databázi. Budete vyvíjet aplikační logiku, jednat s business uživateli (jsou vstřícní a svým věcem rozumí), spolupracovat s vývojáři střední vrstvy a front-end, a v případě Vašeho zájmu se také podílet testování.

Jde o vývoj "na zelené louce", tým má aktuálně 10 kolegů. Práce je vhodná i pro šikovné juniornější kolegy / kolegyně, s alespoň dvěma lety praxe.

Potřebné dovednosti a znalosti

  • Analytické myšlení, zvídavost, týmový duch
  • Zkušenost s vývojem v PL/SQL na db Oracle
  • Základní zkušenost se sběrem požadavků, jejich analýzou, a návrhem řešení (datový model, stavový diagram, návrh obrazovek)

Výhodou je

  • Zkušenost s agilními přístupy
  • Zkušenost s vývojem full-stack (od db po front-end)

Co nabízíme

  • Různorodou práci, rozvoj formou "learning-by-doing", přátelský tým
  • Dobré plánování práce, dodržování pracovní doby (žádná práce o víkendech!)
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Pravidelný home-office

Doplňující informace

Jsme česká softwarová firma se zaměřením na bankovní sektor. V našem portfoliu je vývoj řešení na zakázku, vývoj přímo u klienta (on-site), servis a aplikační podpora, a individuální konzultace a analýzy.

Případné zahájení spolupráce: co nejdříve, podle Vašich možností

Finanční rozmezí:

  • HPP - hrubá mzda 60.000,- Kč až 85.000,- Kč,
  • pro spolupráci na bázi obchodního zákoníku od 80 tis. CZK (4000 Kč/člověkoden) výše.

Společnost
Performica s.r.o.
Adresa
náměstí Junkových 2772/1, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 60 000 – 85 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, IT konzultant, Programátor, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.