Firma Acara, působí na českém a slovenském trhu již 20 let. Je přední výrobce a prodejce stavebních a podlahových lišt. Posledních 5 let se specializuje i na prodej vinylových, plovoucích a dřevěných podlah, keramických obkladů a dlažeb. Novinkou je vlastní výroba produktů v Litomyšli.

Výzva pro opravdové šéfy! "Postav" náš VO a MO na nohy.

Dobrý den, založil jsem před 20 lety tuto společnost a rád bych se potkal s člověkem, který dokáže sestavit s naši pomocí svoji skupinu obchodníků, bude šéfem, kamarádem i vrbou.

Hledám ředitele s lidskou komunikací, rozhodností a správným odhadem na denní obchodní situace a práci s týmem. Hledám někoho, kdo si stojí za svým slovem, umí uznat chybu a umí ohodnotit dobrou myšlenku nebo návrh řešení.

Hledám fajn kolegu, kterého nepřechází smysl pro humor v jakékoliv situaci a v minulosti dokázal, že to s lidmi umí.

Pokud jste kliďas, obchod vás prostě baví, rád vidíte své obchodníky, kteří pod vašim vedením rostou a umíte to z minulosti dokázat. Přihlaste se, budu se na vás těšit.

Nejdříve se potkáte s naši externí personalistkou Ivanou.

Jaroslav Stibor


Informace o pozici

Společnost
ACARA PRAHA,s.r.o.
Adresa
U trati 3240/44, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Stavebnictví a reality, Obchodní ředitel/manažer, Manažer prodejního týmu, Trenér obchodních dovedností
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel