Institute of Applied Biotechnologies a.s.

Senior účetní

Název pozice: Senior účetní

Popis pracovní pozice:

- vedení finančního účetnictví dvou obchodních společností

- příprava a zpracování měsíčních přiznání k DPH, kontrolních hlášení, souhrnných hlášení

- příprava a zpracování přiznání k silniční dani

- účtování dotačních a grantových projektů na střediska, spolupráce s projektovým manažerem

- zpracování ročních závěrek (sestavení kompletní účetní závěrky a přílohy)

- spolupráce s daňovým poradcem a auditorem (příprava podkladů)

- spolupráce s ostatními hlavními účetními a ekonomem

- příprava podkladů a reportů pro ekonoma a vedení společnosti

Požadavky:

- min. SŠ vzdělání

- min. 2 roky praxe na obdobné pozici

- znalosti účetní a daňové legislativy (především DPH, DPPO)

- dobrá znalost MS Word, Excel, orientace v účetních programech (Money S4 a Vario výhodou)

- spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, pracovitost, organizační schopnosti

Nabízíme:

- práci ve stabilní společnosti

- práci v týmu

- samostatnou a rozmanitou práci

- pravidelné vzdělávání

- možnost profesního růstu

- zajímavé finanční ohodnocení

Nástup dle dohody

Pracoviště Praha 10 nedaleko metra A Depo Hostivař

Společnost
GeneTiCA s.r.o.
Adresa
Služeb 3056/4, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel