Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Samostatný obchodník/ce - zcela volná pracovní doba #KhOpg

Pracovní náplň:

Je vaší motivací spokojenost zákazníka, který se na Vás obrací jako na odborníka? Chcete převzít kontrolu sám nad svým pracovním časem i svým výdělkem? Pracovat ve firmě, která Vám dá na začátku kvalitní zaškolení, posléze důvěru a volnost? Nebojíte se převzít odpovědnost za svěřený region?
Pokud se k tomu všemu cítíte ve stomatologických ordinacích jako ryba ve vodě, tak se ozvěte a pojďte pracovat do firmy, která již 25 let pomáhá stomatologům být nejlepšími v oboru a lidem zlepšovat zdraví.

Nabízíme:

- motivující finanční ohodnocení + bonusy s přímou vazbou na výsledky,
- vlastní rozložení pracovní doby,
- možnost částečné práce z domova,
- pracovní nástroje - PC, telefon,
- systematické odborné zaškolení při nástupu,
- práci pro ryze českou a stabilní společnost s dlouholetou tradicí na trhu,
- přátelský a dynamický tým, který Vám dá podporu ale i důvěru,
- možnost cestovat a účastnit se i mezinárodních kongresů a školení,
- produkty pouze renomovaných a žádaných značek.

Požadujeme:

- minimálně středoškolské vzdělání,
- aktivní řidiče nejlépe s vlastním automobilem (nebo Vám s pořízením nového finančně pomůžeme - proplácíme část nákladů) - plné proplácení Cestovního příkazu je samozřejmostí,
- obchodního ducha, reprezentativní vystupování a výborné komunikační dovednosti,
- odpovědnost a spolehlivost v pravidelných administrativních činnostech.

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Prodej a obchod, Zdravotnictví a sociální péče, Account Manager, Obchodní zástupce, Stomatolog, Zdravotní sestra, Farmaceutický reprezentant, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Michaela Krupicová
+420 604 226 189
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.