Co vás čeká

Náplní práce bude samostatný aktivní prodej produktu www.psychometry-online.com na na trzích CZ, SK i v zahraničí online dle znalostí Vašeho jazyka. Provizní odměňování, nejedná se o práci za hodinovou mzdu. Zdarma školení a relax benefity v zahraničí. Marketingová podpora. Oblast práce: zdraví, mezilidské vztahy, práce, manažerské dovednosti, oblast sociálně společenských aktivit a zájmů, poradenství.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Fanouškovská schopnost komunikovat s lidmi, radost z komunikace a práce s lidmi. Obchodní zaškolení poskytneme zdarma. Na druhou stranu očekáváme i zdravě vyváženou osobnost mít své zájmy a schopnost sám si kompenzovat napětí a stres jinou ušlechtilou činností a zájmy mimo oblast pracovního zařazení. Zkušenosti z prodeje vítány.

Výhodou bude, pokud budete umět

Rutinní znalost komunikace s lidmi, umění nadchnout, ocenit je. Uvítáme znalost jiných jazyků, zejména schopnost NJ nebo AJ, další jazyky výhodou.

Co vám můžeme nabídnout

Pro každou zemi nabízíme i možnost exkluzivního zastoupení. Vytvoření nové jazykové mutace produktů a webu.Dlouhodobou spolupráci, mezinárodní tým spolupracovníků, relaxační zahraniční rekondiční pobyty na jihu Španělska, společné domácí i zahraniční eventy. Výše odměny neomezena, odvislá jen od úspěšného prodeje. Poskytování služeb není kapacitně omezeno, nekonečný mezinárodní růst. Výzva jen pro sebejisté a zkušené, které už nebaví prodávat zboží, plnit nekonečný růst excelových čísel prodejů. Nabízíme služby, které mají smysl a pomáhají druhým. Pokud Vás naše poptávka oslovila, se zájmem prostudujeme každou žádost. Potkali jsme tu řadu úžasných kreativních pracovitých lidí a věřím že najdeme zde třebas i Vás.

Společnost
ADAT PIONEER, z.s.
Adresa
Česká republika
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 200 – 400 Kč / hodina
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Pracovník call centra, Prodavač, Prodejce po telefonu/Telesales, Manažer prodejního týmu, Trenér obchodních dovedností
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 10.12.2019 – 31.12.2020
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, bez docházení do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

ADAT PIONEER, z.s. , nezisková organizace, www.psychometry-online.com, Vít Švejdík
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.