Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Vybalování a výdej vánočních stromků, až 180 Kč/h #gLqKd

Pracovní náplň:

Na předvánoční pohodovou brigádu vybalování a výdej vánočních stromků hledáme šikovné a fyzicky zdatné brigádníky. Brigáda bude probíhat od 28.11. do cca 16.12. Konkrétní informace k pozicím jsou uvedeny níže:

Ranní vybalování stromků:
- náplň práce: vykládka stromků z palet, vybalování a skládání do ohrady
- pracovní doba: od 5:00 do 9:00

Prodej vánočních stromků:
- náplň práce: pomoc zákazníkům s výběrem a s nošením stromků po ohradě, chystání a příprava baliček (navlékání sítí na baličky), ořezávání stromků v ořezávačce na stromky, udržování pořádku v ohradě se stromky
- nejedná se o práci s penězi
- pracovní doba: výběr z různých směn v době od 9:00 do 21:00 (směna je dlouhá max. 10 hodin)

Pokud Vás nabídka zaujala, prosím, zašlete reakci přes odpovědní formulář a uveďte prosím, o které směny byste měli zájem.

Nabízíme:

- zajímavé mzdové ohodnocení až 180 Kč/h (120 Kč/hod + nadstandardní příplatky za práci o víkendu a v nočních hodinách)
- vlastní volbu směn
- možnost výplaty mzdy týdně
- možnost dlouhodobé spolupráce na dalších brigádách
- dobrá dostupnost na místo výkonu práce
- spolupráci na dohodu o pracovní činnosti
- poskytnutí ochranných pracovních pomůcek

Požadujeme:

- věk nad 18 let
- manuální zručnost a fyzickou zdatnost
- možnost odpracovat alespoň 8 směn v uvedeném období

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Brno
Plat
Plat: 120 – 180 Kč / hodina
Zařazeno: Prodej a obchod, Řemeslné a manuální práce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Datum práce
Datum práce: 28.11.2019 – 23.12.2019
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Personální konzultantka Brno
775 587 017
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.