Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

SALES REPRESENTATIVE - pro firmu se 150letou tradicí #JSKzJ

Pracovní náplň:

Pro společnost s více jak 150letou tradicí a propracovanou firemní kulturou a perfektním zázemí hledáme silného obchodníka s vynikajícími komunikačními dovednostmi.

- vedení obchodních jednání, včetně vytváření nabídek
- péče o svěřené portfolio našich klientů
- každodenní komunikace s klienty a obchodními partnery
- zodpovědnost za plnění nastavených cílů
- vyhledávání nových obchodních příležitostí

Nabízíme:

- pružnou pracovní dobu a volnost
- dobré zázemí - našich zaměstnanců si opravdu ceníme, příjemný kolektiv
- motivační prostředí
- řadu pracovních nástrojů jako je auto i pro soukromé účely, telefon, notebook
- mnoho benefitů - stravenky, pojištění, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, atd, atd

Požadujeme:

- zápal pro věc, drive, nadšení a chuť do práce
- reprezentativní vystupování
- aktivní dotahování věcí do konce
- uživatelskou znalost práce na PC
- předešlou praxi na pozici obchodníka podmínkou
- řidičský průkaz sk. B
- střkomunikatvní znalost AJ
- koncepční myšlení
- dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Služby, Account Manager, Analytik prodeje, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Manažer prodejního týmu, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jan Turek