Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Analytik týmu Marketing a Sales - kosmetická firma #eEccw

Pracovní náplň:

Baví vás práce s daty, vytváření analýz a pravidelných reportů a chcete se rozvíjet v mezinárodní společnosti?
Hledáme analyticky zdatného člena týmu, který zpracovává analýzy pro oddělení marketingu a prodeje. Bez čeho se neobejdete je velmi dobrá znalost MS EXCEL (znalost VBA) a znalost GA.

Náplň práce:
- Tvorba analýz marketingových aktivit
- Kontrola dat
- Tvorba a zpracování pravidelných reportů pro prodejní kanály
- Úzká spolupráce s dalšími odděleními na centrále

Nabízíme:

- Perspektivní a stabilní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
- Zaměstnanecké benefity - stravenky, slevy na produkty, slevy na kosmetickou péči, Multisport kartu
- Práci v otevřeném a přátelském kolektivu
- Možnost dalšího vzdělávání
- Penzijní připojištění

Požadujeme:

- VŠ vzdělání ekonomického nebo matematického směru
- Praxe na obdobné pozici
- Velmi dobrá znalost Excel, VBA, SQL výhodou
- Základní znalost GA
- Dobrá znalost AJ
- Silné analytické myšlení, preciznost, samostatnost, flexibilita
- Příjemné vystupování a komunikativnost

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Marketing, Marketingový analytik, Marketingový výzkum, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Alexandra Hulíková
+420 778 766 531