Galileo Production s.r.o. je výrobní reklamní společnost spolupracující s významnou českou i zahraniční klientelou. V rámci rozšiřování firmy hledáme nové pracovníky/pracovnice z okolí Českých Budějovic na pozici v obchodě a administraci.

obchodník/obchodnice/administrace

Co vás čeká

Jednání se zákazníky, přijímání zakázek, produkování zakázky, její sledování v průběhu výroby.

Požadavky:

Flexibilita, ochota, příjemné vystupování.

Minimálně ukončené úplné střední vzdělání.

Znalost AJ nebo NJ výhodou.

ŘP skupiny B výhodou.

Mimořádné odměny 2x za rok.

Příspěvek na stravu.

Společnost
GALILEO Production, s.r.o.
Adresa
České Vrbné 1916, České Budějovice – České Budějovice 2
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel