Významný výrobce koření a kořenících směsí (značky Avokádo, Kucharek, Nadir a it’s NATURAL), hledá do své kanceláře ve Veverské Bítýšce zaměstnance/zaměstnankyní na pozici "Účetní/ Účetní junior".

Požadavky:

• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru nebo praxe na stejné či obdobné pozici podmínkou
• uživatelská znalost práce s PC
• zkušenosti s programem SAP velkou výhodou, není podmínkou
• pečlivost, důslednost, zodpovědnost
• samostatná práce i práce v týmu

Náplň práce:

• vedení a zodpovědnost za část účetnictví (faktury přijaté, interní doklady, bankovní příkazy atd.)
• kontrola správnosti dat zadaných do systému SAP
• spolupráce během auditů

Nabízíme:

• práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• místo pracoviště - Veverská Bítýška
• stabilní finanční ohodnocení + bonusy/premie
• mobilní telefon
• jazykové kurzy na pracovišti – AJ
• odborná účetní a daňová školení

Společnost
Pěkný - Unimex s.r.o.
Adresa
Veverská Bítýška
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Fakturantka, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pěkný - Unimex s.r.o., Eva Žižka
Trojanova 16, 120 00 Praha 2, Česká republika
549420001,724182197