Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Brigáda na pokladně - 120 Kč/h, volba směn #nUBgH

Pracovní náplň:

Pro našeho významného klienta hledáme brigádníky na pokladnu. Docházka na ranní a odpolední směny, rozvržení docházky je jen na Vás. Upřednostňujeme uchazeče, kteří mají zájem o pravidelnou a dlouhodobou spolupráci.

Brigáda je vhodná pro plnoleté studenty, osoby evidované na ÚP, rodiče na rodičovské dovolené či jako přivýdělek ke stálému zaměstnání. Nástup je možný ihned.

Nabízíme:

- mzdové ohodnocení 120 Kč/hod
- volbu směn
- příjemné pracovní prostředí
- výborná dopravní dostupnost
- práci na dohodu o pracovní činnosti

Požadujeme:

- potravinářský průkaz
- pravidelnou docházku - alespoň 3x týdně
- čistý trestní rejstřík
- plnoletost

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Hradec Králové
Plat
Plat: 120 Kč / hodina
Zařazeno: Potravinářství, Řemeslné a manuální práce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Datum práce
Datum práce: 11.11.2019 – 31.5.2020
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Konzultantka pobočky Hradec Králové
777 587 006
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.