Nezisková organizace BONA, o.p.s. jako největší poskytovatel sociálních služeb zaměřených na psychosociální rehabilitaci v chráněném bydlení v ČR vypisuje výběrové řízení. Díky 20-ti leté zkušenosti v práci s lidmi s duševním onemocněním jsme jedním z klíčových aktérů reformy psychiatrické péče a procesu zabydlování v Praze. Vedle chráněného bydlení dále poskytujeme i Podporu samostatného bydlení a Sociální rehabilitaci zaměřenou na zaměstnávání.

Příjmový pracovník pro oblast bydlení

Základní charakteristika pozice:

Komplexní práce se zájemci o službu chráněné bydlení, úzká spolupráce s kolegy z dalších organizací působících v oblasti duševního zdraví v rámci nově vznikajícího Společného pořadníku do služeb chráněného bydlení v Praze. Jedná se o pozici na 0,8 až celý úvazek.

Co u nás budete dělat?

--> Jednat se zájemci o službu chráněné bydlení (informovat je nejen o službě, ale rovněž mapovat jejich potřeby a společně hledat nejvhodnější řešení a typ organizace a služby, které by reagovaly na jejich životní potřeby, a případně tyto služby zprostředkovat).
--> Podílet se na procesu zabydlování klientů i zájemců do sociálních bytů MHMP v Praze, spolupracovat s MHMP a MČ na procesu vyřizování žádostí o magistrátní sociální byty.
--> Spolupracovat s blízkými zájemců a dalšími odborníky - case managery, psychology, adiktology, psychiatry, opatrovníky atd. v rámci procesu jednání se zájemci.
--> Úzce spolupracovat s Psychiatrickou nemocnicí Bohnice na opětovném začlenění do společnosti dlouhodobě hospitalizovaných pacientů s psychotickou zkušeností (koordinační schůzky mezi pacientem, sociálním pracovníkem, case managerem a psychiatrem na oddělení).
--> Podílet se na tvorbě a aktualizaci metodiky nově vznikajícího Centrálního pořadníku do služeb chráněného bydlení v Praze.
--> Aktivně se podílet na transformaci služeb v rámci reformy psychiatrické péče (recovery přístup, multidisciplinární týmy).

Jaké znalosti a dovednosti od Vás potřebujeme?

--> Ukončené vzdělání dle Zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách – odborná kvalifikace na pozici sociální pracovník (VŠ, VOŠ)
--> Schopnost týmové spolupráce
--> Organizační schopnosti, zodpovědnost, samostatnost, důslednost, rozhodnost
--> Schopnost práce na PC (Word, Excel, práce s internetem) a administrativní zdatnost
--> Zkušenost v práci s lidmi s duševním onemocněním podmínkou
--> Zkušenost s jednáním se zájemci výhodou

Co Vám nabízíme?

--> Odpovídající finanční ohodnocení
--> Pět týdnů dovolené, pět dnů studijního volna, možnost flexibilní pracovní doby dle týmové dohody
--> Samostatnou a kreativní práci s klienty organizace
--> Pravidelnou týmovou supervizi
--> Profesní růst - vzdělávání, interní školení, workshopy, stáže
--> Zázemí stabilní organizace, která v Praze úspěšně působí dvacet let a velkou měrou se podílí na transformaci psychiatrické péče

Jak se přihlásit, když mám o pozici zájem?

--> Své životopisy a motivační dopisy zasílejte do 30. 11. 2019
--> Termíny ústního kola výběrového řízení budou v průběhu listopadu a začátkem prosince na adrese Pod Čimickým hájem 178
--> Termín nástupu je v průběhu prosince 2019, případně od 1. 1. 2020
--> Více informací o organizaci se dozvíte na www.bona-ops.cz

Poskytnutím svých osobních údajů dáváte souhlas s tím, aby je organizace BONA, o.p.s., Pod Čimickým hájem 177/1, Praha 8, IČ 25732587 zpracovávala a uchovávala v personální databázi pouze pro účely náboru a výběru zaměstnance v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Poskytnutí údajů je dobrovolné. Souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat. Současně tím potvrzujete, že poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé a přesné.


Informace o pozici

Společnost
BONA, o.p.s.
Adresa
Pod Čimickým hájem 180/7, Praha – Bohnice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 27 000 – 29 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Možnost studijního volna
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.


BONA, o.p.s., Petr Vítek
734 166 938
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.