Hledáte práci, kde Vám dají prostor pro Vaši osobní realizaci a karierní růst?

Hledáte práci, kde se budete profesně i platově posouvat dál?

Náš klient Vám může nabídnout zajímavou práci, profesní růst a motivační finanční ohodnocení.

Zvládnete to i bez předchozí praxe!

Požadujeme:

- minimálně SOU/SŠ vzdělání
- zkušenost s oblasti klientského servisu je výhodou, ne však podmínkou
- dobrou úroveň sociálních dovedností: komunikativnost, reprezentativní vystupování
- pečlivost, odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu
- čistý trestní rejstřík

Náplň práce:

- kontaktovat klienty, kteří již projevili zájem o naše služby – (Nejedná se o volání na studené kontakty. Voláme klientům, kteří vyplnili odpovědní formulář a pomáháme jim se zakládáním registračního účtu)
- práce s interní databází klientů

Nabízíme:

- zaměstnání na HPP (pracovní smlouva)
- motivační finanční ohodnocení
- přátelský kolektiv a individuální přístup ke každému zaměstnanci
- vzdělávání a další rozvoj odborných dovedností a znalostí
- možnost kariérního růstu
- fyzicky nenáročnou práci
- moderní prostředí a nápoje na pracovišti zdarma
- zdarma precizní zaškolení nováčků.

Ideální termín nástupu: Ihned nebo dle dohody

Společnost
Globtrex.com
Adresa
Hvězdova 1716/2b, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Telekomunikace, Analytik prodeje, Marketingová komunikace, Pracovník call centra, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.