ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.

TECHNOLOGICKÝ DEVELOPER – systémová integrace (Pardubice)

Hledáme vhodné kandidáty / kandidátky pro konzultantskou pozici v dlouhodobých projektech u významné nadnárodní pojišťovací společnosti, a to pozice TECHNOLOGICKÝ DEVELOPER – systémová integrace.

Zaměstnavatel: PROFINIT EU.

Oblasti působnosti PROFINITU: CUSTOM APPLICATION DEVELOPMENT, APPLICATION MANAGEMENT OUTSOURCING, ENTERPRISE INTEGRATION, BI & DWH, BIG DATA & DATA SCIENCE.

Místo výkonu práce: Pardubice.

Konzultanti PROFINITU jsou specialisté, kteří se zabývají analýzou, návrhem a vývojem moderních IT řešení. Většinou působí na projektech přímo u zákazníků, mezi které patří většina největších českých firem v oblasti financí nebo např. telekomunikací. Právě schopnost a možnost pracovat na různých projektech je to, co je na práci v PROFINITU unikátní. Pracovní uplatnění ve firmě PROFINIT nalézají jak čerství absolventi IT oborů, tak experti s víceletou praxí.

Koho láká jedna oblast, stane se v ní opravdovým expertem a rozvíjí dál potřebné kompetence. Další kolegové se zase věnují vedení týmů nebo péči o zákazníka. PROFINIT není korporace, kde hraje roli "politika" nebo nepřehledná pravidla a nařízení.

Kolegové v rámci PROFINITU se k sobě chovají přátelsky, pomáhají si a problémy řeší chytře.

TECHNOLOGICKÝ DEVELOPER – systémová integrace

(Pozice v rámci projektu vývoje a implementace nového produktu běžně placeného životního pojištění. Délka projektu minimálně 1 rok.)

POŽADAVKY

4-6 let zkušeností v oblasti vývoje integračních řešení.

Zkušenost s návrhem architektury integračních řešení.

Zkušenost s integrační platformou JBFUSE.

Zkušenost s implementací webových služeb.

Zkušenost se zpracováním XML (XSD, XSLT).

Znalosti metodik vývoje IS, schopnost číst UML a datové modelování.

Znalost, zkušenost s prostředím POJ výhodou.

Základní znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace.

Schopnost rychlé orientace v neznámém prostředí, flexibilita.

Systematičnost, spolehlivost, pečlivost. Analytické myšlení.

Týmová spolupráce.

Samostatnost a flexibilita.

PRACOVNÍ NÁPLŇ / ZODPOVĚDNOST

Vývoj integračních řešení v prostředí JBFUSE.

Návrh a vývoj konektorů a systémových komponent integrační vrstvy.

Návrh a vývoj nástrojů a skriptů pro podporu standardních vývojářských úkolů.

Pokročilé zpracovávání XML.

NABÍDKA

Perspektivní pracovní pozice ve stabilní prestižní společnosti.

Příjemné pracovní prostředí, kvalitní sociální zázemí.

Profesní a odborné uplatnění na expertní pozici.

Nadstandardní finanční podmínky.

Spolupráce na ŽL u jednoho a téhož klienta.

Po zapracování případně možnost částečné práce z domova (home office).

Celkem 40 hod pracovní týden (rozsah práce je ekvivalentní plnému úvazku).

Nástup na projekt optimálně od ledna 2020.

Místo výkonu práce je v Pardubicích.

Jste-li osloven/a naší nabídkou a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém jazyce na uvedený kontakt.

Personálně poradenská společnost ETHIC HR realizuje předvýběr vhodných uchazečů pro společnost PROFINIT EU.

Společnost
ETHIC HR, s.r.o.
Adresa
Pardubický kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, IT konzultant, Project Manager, Programátor, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

ETHIC HR, s.r.o., Robert Šiška
+420 602 279 462
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.