Jsme česká společnost, která se již od roku 1994 specializuje na vývoj a instalace pokladních a skladových systémů pro gastronomické provozovny, hotely, obchody a služby.

Hlavní účetní

Požadavky:

- VŠ / SŠ nejlépe ekonomického směru

- předchozí praxe na obdobné pozici

- dobrá znalost účetních postupů a účetní a daňové legislativy ČR

- orientace ve finančních výkazech

- pokročilá uživatelská znalost účetních systémů, sw Pohoda

- spolehlivost, samostatnost a ochota učit se novým věcem

Pracovní náplň:

- samostatné zpracovávání měsíčních účetních uzávěrek

- samostatné zpracovávání ročních účetních uzávěrek

- kontrola správnosti zaúčtovaní položek v účetnictví

- účtování a evidence majetku společnosti

- kontrola pohledávek

- samostatné účtování jednotlivých účetních operací

- provádění měsíčních kontrol ve finančním účetnictví a příprava výkazů

- zpracování přiznání k DPH a kontrolního hlášení

- komunikace a spolupráce s úřady ČR

- příprava podkladů a spolupráce s externím daňovým poradcem

- zpracování měsíčního finančního reportu společnosti a přehledu cashflow

Společnost
ASW Systems a.s.
Adresa
Wittgensteinova 886/10, Olomouc – Hodolany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Financial Controller, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel