Co vás čeká

  • Správa a řízení provozu údržby zejména těchto zařízení: Vzduchotechnika, klimatizace, strojovny chlazení, výroba a rozvod stlačeného vzduchu, páry, rozvod zemního plynu, požární systémy, plynové kotelny.
  • Spolupráce s externími společnostmi, podílejících se na provozu a údržbě Facility zařízení
  • Vedení pracovních týmů, kontrola činností, reporting vedení společnosti.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • ÚSO/VŠ technického zaměření
  • Min. 4 roky praxe na pozici technického zaměření
  • Znalost technické dokumentace (čtení)
  • Znalost AJ slovem i písmem
  • Znalost MS office
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Pracovitost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, smysl pro týmovou práci
  • Časová flexibilita

Výhodou bude, pokud budete mít zkušenosti z oblasti technické údržby nebo Facility managementu

Co vám můžeme nabídnout

  • Pracoviště - Průmyslová zóna Nošovice, areál Hyundai Motor Manufacturing Czech
  • Pracovní smlouva - na dobu určitou 1 rok, následně možnost prodloužení
  • Pracovní doba 7:00 - 15:30 hod.
  • Mzda: 38.000 Kč - 45.000 Kč
  • Práci v mladém kolektivu
  • Stravenky, vánoční bonus, dovolená nad zákonný rámec, služební telefon aj.

Další informace

V případě zájmu o danou pozici, zašlete svůj životopis v českém i anglickém jazyce. K životopisům rovněž připojte motivační dopis.

Více o společnosti na webových stránkách www.hec-czech.cz

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání v rámci výběrového řízení:

Společnost
HYUNDAI ENGINEERING CZECH s.r.o.
Adresa
Nižní Lhoty
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 38 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce
Zařazeno: Technika a vývoj, Vrcholový management, Project Manager, Technik, Technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel