Co vás čeká

Firma zabývající se chovem plemenných býků a výrobou inseminačních dávek s velkým podílem jejich vývozu do zahraniční hledá kolegu či kolegyni na místo zaměřené zejména na zahraniční ale i domácí marketing - organizaci a komunikaci s odběrateli, vyhledávání nových odběratelů, účast na přehlídkách a výstavách, atp.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Očekáváme základní orientaci v biologii, plemenářské terminologii a pravidlech zvláště v případě plemen chovu skotu, aktivní užívání anglického jazyka a znalost alespoň jednoho dalšího světového jazyka vyžadována. Uživatelské znalosti práce na PC nezbytné.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou co nejlepší jazykové a komunikační vybavení, znalost publikace či tvorby webových stránek, znalost plemenářské problematiky.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme zajímavou a různorodou práci v klidném prostředí, v podniku založeném na kvalitní práci se zvířaty, šlechtitelské a plemenářské práci v kombinaci se standardní komunikací se zahraničními a domácími partnery a zajišťování tuzemského i zahraničního obchodu.

Společnost
NATURAL, spol. s r.o.
Adresa
Hradištko
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Marketingová komunikace, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

NATURAL, spol. s r.o., Jiří Hojer
+420 731 188 873
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.