Forma práce: pracovní poměr, úvazek 1,0

Náplň práce:

- vedení poradenských rozhovorů s klienty

- vyhledávání informací pro zpracování dotazů

- vedení dokumentace a výkaznictví

- zpracovávání zpráv, monitoringů a kazuistik

- spolupráce na tvorbě metodických dokumentů

Požadujeme:

- odbornou způsobilost pro výkon povolání sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb.

- vítána orientace v právním systému, a to zejména v oblasti občanského, rodinného a pracovního práva, v oblasti sociálního zabezpečení, občanského soudního řízení a insolvenčního řízení

- komunikační dovednosti, schopnost vedení poradenského rozhovoru

- samostatnost, pečlivost, ochotu učit se novým věcem

- dobrou uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme:

- zázemí stabilní organizace

- pestrou práci

- odborný růst

- zaměstnanecké výhody

- ohodnocení obvyklé v neziskovém sektoru

V případě zájmu o nabízenou práci zašlete svůj životopis a motivační dopis. Nástup možný dle dohody.

Společnost
PROXIMA SOCIALE
Adresa
Rakovského 3138/2, Praha – Modřany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace