Zajímá Vás oblast farmacie a práce v tomto oboru? Nechybí Vám chuť do práce? Jste komunikativní, kreativní a rádi pracujete v týmu? Inovativní farmaceutická společnost hledá do svých řad schopné obchodníky, pro které je cíl výzvou, na pozici

Farmaceutický reprezentant

Co by Vám nemělo chybět:

  • vzdělání – min. SŠ vzdělání,
  • chuť realizovat se, samostatnost a odpovědnost za svěřený region,
  • příjemné vystupování,
  • výborné komunikační, prezentační, organizační a vyjednávací schopnosti,
  • motivace pro danou práci,
  • zkušenosti a znalosti z retailu, FMCG nebo OTC, praxe v lékárenském prostředí vítána,
  • aktivní řidič (ochota cestovat, ŘP sk. B),
  • znalost práce s PC.

Jaká je náplň práce:

  • odpovědnost za svěřený region, plnění prodejních cílů,
  • promoce farmaceutických produktů naší společnosti v lékárnách a přidružených zařízeních,
  • aktivní tvorba objednávek, mini semináře a trade-marketingové aktivity,
  • vytváření dobrých obchodních vztahů,
  • účast na seminářích, sympoziích a kongresech,
  • sledování vývoje trhu a konkurenčních aktivit,
  • nezbytná administrativa,
  • aktivní týmová spolupráce s ostatními odděleními,
  • region: hledáme reprezentanty do všech regionů (krajů) ČR.

Co nabízíme:

  • zajímavou, kreativní a motivující práci v oblasti obchodu a zdravotnictví,
  • privátní firma nekorporátního typu,
  • osobní rozvoj v oblasti obchodu,
  • podpora přímého nadřízeného,
  • zaměstnání na HPP,
  • služební auto, telefon, notebook (i k soukromým účelům),
  • fixní plat + bonusová složka,
  • cokoliv, co považuješ za motivaci, je možné prodiskutovat.

Pokud Vás pozice zaujala a Vaše schopnosti a dovednosti odpovídají zadaným požadavkům, zašlete prosím svůj životopis včetně motivačního dopisu a aktuální fotografie.

Důvěrnost Vašich dokumentů je pro nás samozřejmostí.

Ozveme se Vám do 10 dnů. Pohovor s kandidáty proběhne dle společné domluvy místa a času. Nástup od ledna 2020.

Společnost
Aflofarm Czech Republic s.r.o.
Adresa
Česká republika
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Prodej a obchod, Farmacie, Farmaceutický reprezentant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel