Společnost Westfalia Metal Components s.r.o. je částí koncernu Heitkamp & Thumann Group a má své sídlo v Hustopečích u Brna, v současnosti zde pracuje cca 70 zaměstnanců.

Westfalia Metal Components s.r.o. se zabývá výrobou lisovaných dílů používaných především jako komponenty sedadel. Společnost Westfalia Metal Components dále kompletuje montážní sestavy a podsestavy pro nákladní automobily a další dopravní prostředky.

Nejvýznamnějšími zákazníky jsou Adient Group, Scania, BMW, Faurecia.

Hlavní náplň práce:

  • zajišťování akutních, generálních oprav strojů a zařízení
  • organizace, plánování oprav a TPM strojů a zařízení
  • sledování dostupnosti strojů, řešení ztrátových časů
  • vedení skladu náhradních dílů
  • evidence dat k údržbě a opravám
  • vedení týmu údržbářů a seřizovačů
  • plánování směn podřízených a činnosti údržby s cílem dosažení maximální dostupnosti strojů a zařízení
  • programování strojů a zařízení
  • podílení se na opravách a zlepšení strojního zařízení
  • spolupráce s externími společnostmi na opravách a vylepšeních strojů a zařízení
  • vývoj aplikačního softwaru pro automatizační systémy, jako jsou PLC, průmyslové roboty, lisy a další včetně dokumentace

Naše požadavky:

  • vzdělání středoškolské (/technický obor)
  • předchozí praxe minimálně 5 let v oboru + programování PLC
  • základní znalost anglického/německého jazyka výhodou
  • práce na PC - uživatelská znalost produktu MS Office
  • schopnost předávat nabyté zkušenosti dalším kolegům
  • PLC znalost HW a SW (programovací jazyk Step7, TIA, WinSPS, KRL, VAL3, C/C ++, Delphi, Visual Basic)
  • dobrá znalost mechaniky, pneumatiky a elektroniky
  • znalost technologie lisování – postupové lisování, svařovací roboty a podobné…
  • ochota cestovat

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení (dle zkušeností/dovedností)
  • příspěvek na dojíždění ze vzdálenějších lokací
  • dny dovolené nad rámec zákona
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odborné a jazykové kurzy, školení
  • firemní akce
  • příspěvek na závodní stravování
  • odměna k životnímu jubileu / k pracovnímu výročí
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • péče o zaměstnance - ovoce v zimě, očkování, v létě vody atd.

Možnost nástupu:

dle domluvy

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší společnosti, udělujete souhlas se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Westfalia Metal Components, s.r.o., se sídlem v Hustopečích, Brněnská 61, IČ:06005501, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Společnost
Westfalia Metal Components s.r.o.
Adresa
Brněnská 156/61, Hustopeče
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Seřizovač/programátor CNC strojů, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Westfalia Metal Components s.r.o., Kateřina Jamborová
737 206 264
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.