Máte zkušenosti s rozpočtování a zadáváním stavebních prací a chcete nám ukázat co ve Vás je?

LOM PRAHA s.p., významný podnik s více než 100-letou tradicí českého, ale i světového leteckého průmyslu, hledá novou posilu do týmu:

SPECIALISTA SPRÁVY NEMOVITÉHO MAJETKU

Co od Vás očekáváme?

* min. ukončené SŠ vzdělání stavebního směru podmínkou;
* prokazatelná praxe ve stavebnictví - na obdobné pozici (min. 3 roky) podmínkou;
* znalost rozpočtování a zadávání stavebních prací;
* znalost problematiky Stavebního zákona a základní přehled v legislativních požadavcích;
* dobrá znalost práce na PC (MS Office, zejména Word, Excel, Outlook);
* řidičský průkaz skupiny B;
* organizační schopnosti;
* samostatnost, pečlivost, zodpovědnost;
* aktivní přístup a chuť učit se novým věcem.

Náplň práce:

* budete sledovat technický stav budov, zjišťovat závady a nedostatky, plánovat opravy a rekonstrukce a komplexně zajišťovat jejich realizaci;
* budete řídit externí dodavatele prací, včetně kontroly a přejímání prací, dohledem na realizací stavebních oprav a rekonstrukcí (technický dozor investora);
* budete zajišťovat potřebné souhlasy, povolení a rozhodnutí v oblasti stavebního práva;
* budete provádět také administrativní činnosti – příprava podkladů pro zadávání veřejných zakázek, vyhodnocování výběrových řízení, součinnost při uzavírání smluv s dodavateli stavebních prací, plánování investic, evidence nemovitého majetku, vedení technické dokumentace nemovitého majetku, zpracování přehledů a analýz z oblasti správy nemovitého majetku, fakturace apod.

Co Vám můžeme nabídnout?

* zajímavou pracovní příležitost v oboru letectví;
* můžete se aktivně podílet na chodu oddělení;
* možnost uplatnění dosavadních zkušeností a další rozvoj;
* ostatní pracují 40 hodin týdně, naše pracovní doba je 37,5 hodin za týden nebo možnost pružné pracovní doby;
* zaměstnanecké výhody (např. kvalitní dotované závodní stravování v areálu společnosti, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, benefitní systém cafeterie - příspěvek na dovolenou, příspěvek na kulturu, dotovaná karta MultiSport a další);
* odpovídající mzdové ohodnocení;
* příjemné pracovní prostředí v motivujícím kolektivu.

Nástup od ledna 2020 nebo dohodou, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení.
Místo výkonu práce Praha 10 - Malešice.

Chcete nám ukázat, že jste to právě vy, koho hledáme?

Pokud ano, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis v českém jazyce (včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů) a průvodní dopis prostřednictvím tohoto portálu.

Společnost
LOM PRAHA s.p.
Adresa
Tiskařská 270/8, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Stavebnictví a reality, Administrativní pracovník, Stavbyvedoucí, Technik ve stavebnictví, Stavební dozor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel