Nakladatelství C. H. Beck, s.r.o.

Specialista / specialistka E-commerce

Nakladatelství C. H. Beck je předním vydavatelstvím odborné literatury pro právnickou veřejnost a nabízí široké portfolio produktů od komentářů, monografií, učebnic, přes vlastní časopisy, až po komplexní online databázi Beck-online. Tuto širokou nabídku tištěných a elektronických informací doplňují odborné semináře a konference na aktuální témata z různých oblastí práva.

Do našeho týmu hledáme zkušeného specialistu nebo specialistku e-commerce, který/-á převezme odpovědnost za všechny webové aktivity v ČR a SR.

Vaším úkolem bude:

· Kontinuální vývoj našich e-shopů (knihy, semináře, konference) a veřejných stránek Beck-online

· SEO/SEM

· Optimalizace online kampaní, sociální média

· Lead management

· Monitoring KPI's

· Spolupráce s dodavateli, agenturami a externími konzultanty

· Neustálé hledání nových nápadů, jak podpořit online prodej

Nutná výbava úspěšného kandidáta:

· Znalost best-practice e-shopů

· Praktické zkušenosti s nástroji e-commerce, včetně všech relevantních kanálů a metod

· Osvojená praxe v projektovém řízení

· Zkušenosti s řízením a kontrolou externích dodavatelů

· Kvalitní komunikační schopnosti

· Team spirit

· Anglický jazyk slovem i písmem

Nabízíme:

· Kvalitní pracovní prostředí v centru Prahy

· Odpovídající finanční ohodnocení

· Samostatnou a zodpovědnou práci

· Zázemí úspěšné, silné a stabilní společnosti

· Perspektivu dlouhodobé spolupráce

V případě zájmu o tuto pozici zašlete společně se životopisem také motivační dopis.

Společnost
Nakladatelství C. H. Beck, s. r. o.
Adresa
Jungmannova 750/34, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing, Média, reklama a PR, IT analytik, Marketingová komunikace, Project Manager, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel