Jsme jedna z největších neziskovek rozesetá po celém Jihomoravském kraji a části kraje Vysočina. Nabízíme velice široké spektrum služeb a stejně tak je i různorodé složení našich týmů. Ale všechny nás při práci motivuje společný záměr - pomáhat lidem, kteří si pomoci nemohou, a podporovat samostatnost těch, kteří si pomoci neumí, vracet důstojnost do života všem našim klientům. Toto velmi formuje pracovní prostředí, náladu a důvody proč s námi mnozí zaměstnanci vydrží i několik desítek let…

Soc. pracovník/pracovník v soc. službách - Zastávka Telč

Posláním ZASTÁVka Telč je poskytovat bezpečí, podporu a pomoc mladým lidem ve věku od 11 do 26 let. Vytvářet takové podmínky, aby mladí lidé byli schopni a ochotni podílet se na řešení svých problémů a lépe se s nimi vyrovnávali.

Specifické požadavky

· Odpovídající kvalifikace dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.

· Věk minimálně 21 let

· Orientace v problematice sociálních služeb

· Zkušenost s prací v oblasti nízkoprahových služeb pro děti a mládež výhodou

· Komunikační a organizační schopnosti

· Osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou

· Schopnost pracovat samostatně i v týmu

· Ochota pracovat v odpoledních a podvečerních hodinách

· Řidičský průkaz skupiny B

Obecné předpoklady

· Trestní bezúhonnost

· Zdravotní způsobilost

· Znalost práce na PC (MS Office, grafické programy, internet)

· Vysoká míra odpovědnosti a kreativní přístup k práci

Nabízíme

· Pracovní poměr na 1,0 úvazku

· Místo výkonu práce Telč

· Nástup co nejdříve/ dle dohody

· Odpovídající finanční ohodnocení

· Možnost dalšího vzdělávání, práce pod supervizí

· Stravenky, 5 týdnů dovolené, další zaměstnanecké benefity

· Zaměstnání ve velké a stabilní organizaci

· Práci v přátelském a dynamickém kolektivu a prostor pro realizaci vlastních nápadů

Náplň práce

· Přímá kontaktní práce s uživateli služeb - realizace volnočasových a preventivních aktivit

· Sociální poradenství pro děti, dospívající a mladé dospělé

· Spolupráce s rodiči, školami a návaznými institucemi

· Administrativa související s poskytovanými službami

Společnost
Diecézní charita Brno
Adresa
Slavíčkova 387, Telč – Telč-Podolí
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Diecézní charita Brno, Vladislava Růžičková
730 590 399
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.