Společnost EKOINVESTA spol. s r.o. se zabývá návrhem, výrobou, prodejem kompenzátorů a průmyslových armatur.

Konstruktér junior

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Tvorba výrobní dokumentace vlastních výrobků
  • Příprava podkladů pro výrobní zakázky
  • Návrhy technologických postupů a změn ve výrobě
  • Spolupráce s kolegy ve výrobním úseku
  • Spoluúčast na vývoji nových výrobků

POŽADAVKY:

  • Vzdělání VŠ/SŠ v technickém oboru
  • Znalost práce s CAD systémy (SolidWorks výhodou)
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Ochota učit se novým trendům

VÝHODOU:

  • Znalost práce ve 3D CAD
  • Jazykové znalosti AJ na komunikativní úrovni
  • ŘP skupiny B
  • Znalost problematiky strojírenské výroby

NABÍZÍME:

  • Práci ve stabilní rodinné společnosti
  • Motivující platové ohodnocení na základě plnění dílčích úkolů
  • Mimořádné finanční bonusy
  • Možnost aktivně se podílet na strategických rozhodnutích ve vedení společnosti
  • Práce v mladém a přátelském kolektivu
  • Možnost profesního růstu
  • Možnost flexibilní pracovní doby a částečná práce z domova
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Pořádání firemních akcí
  • Možnost využití zvýhodněného telefonního tarifu
  • Možnost čerpání PHM pro soukromé vozidlo za zvýhodněné podmínky

Společnost
EKOINVESTA spol. s r.o.
Adresa
Tř. 1. máje 328, Hranice – Hranice I-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Projektant, Technik ve strojírenství, Konstruktér, Plánovač výroby, Pracovník výzkumu a vývoje, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

EKOINVESTA spol. s r.o., Michal Derych
608 815 982