Pracovník v sociálních službách Denního stacionáře Bludiště

FOKUS Vysočina z.ú., středisko Chotěboř přijme pracovnici/pracovníka v sociálních službách do Denního stacionáře Bludiště:

Náplň práce: přímá práce s klienty s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením, se zaměřením na podporu a pomoc při zvládání běžných denních činností - 1,0 úvazku.

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost dle Zákona č. 108/2006 Sb. (§ 116)
  • trestní bezúhonnost
  • schopnost pracovat v týmu
  • schopnost samostatné a zodpovědné práce
  • pozitivní a empatický přístup k lidem s mentálním a kombinovaným postižením
  • ovládání PC
  • ochotu učit se nové věci
  • řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

  • zajímavou a kreativní práci
  • uplatnění ve stabilní organizaci
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje

Praxe v sociálních službách nebo s lidmi s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením výhodou.

Nástup možný od 1. 12. 2019

Profesní životopis a motivační dopis zasílejte do 19. 11. 2019 (možno i na adresu střediska Chotěboř: Kosmonautů 262, 583 01 Chotěboř).

Více informací na tel: 777 151 499 - Mgr. Jitka Klepetková

Společnost
FOKUS Vysočina, z.ú.
Adresa
Kosmonautů 262, Chotěboř
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.