RE/MAX Harmony - Vaše realitní kancelář z Prahy 4

Více SVOBODY a HARMONIE: Realitní makléř/ka RE/MAX

Toužíte po NEZÁVISLOSTI a dostatku času pro sebe a své blízké?

Co vás čeká:

  • SMYSLUPLNOST – pomáhejte lidem kteří hledají, prodávají nebo vyměňují starý domov za nový, popřípadě plánují do nemovitosti investovat
  • RŮZNORODOST – základem je komunikace a obchod, ale váš den se bude odehrávat nejen v kanceláři nebo ve své „homeoffice“, ale i na cestách za klienty a prohlídkami jejich nemovitostí
  • Nebudete na to sami – projdete úvodním vzdělávacím programem RE/MAX Akademie a k dispozici vám bude náš tým složený z manažera / mentora, fotografky, zkušených makléřů, asistentky, hypotéčního poradce a externích právníků

Co nabízíme:

  • Možnost osobního a profesního ROZVOJE
  • FÉROVÝ přístup s možností nadprůměrných výdělků (až 80% podíl na provizi)
  • Přátelské prostředí
  • Vysoká míra FLEXIBILITY – sami si určujete, co, kdy, kde a jak budete dělat (my vám dáme jen doporučení na základě mnohaletých zkušeností)
  • TENIS místo oběda – možnost si s námi zahrát na nedalekých kurtech
  • Spousta dalších výhod díky významné společnosti RE/MAX, která již pošesté získala ocenění SUPERBRAND, jako je silná marketingová podpora, výhodný tarif mobilního operátora, operativní leasing aut, pojištění a další)

Co očekáváme:

  • Vyznáváte podobné hodnoty: harmonické vztahy, spolupráce, orientace na potřeby zákazníků
  • Chcete se učit novým věcem a převzít zodpovědnost za svůj čas a výdělek
  • Máte podnikatelského ducha
  • Rádi si povídáte s lidmi a máte potřebu jim pomáhat

Již 14. rokem poskytujeme zázemí našim makléřům a klientům v krásných prostorách kanceláře s velkými výlohami poblíž Vyšehradu a Kongresového centra.

Více informací o nás naleznete na stránkách remaxharmony.cz

Odpovězte na inzerát a obratem vám zašleme zadání pro první kolo přijímacího řízení.

S přáním harmonického dne,

Jan Svoboda, RE/MAX Harmony - Vaše realitní kancelář z Prahy 4

Společnost
RK HARMONY s.r.o.
Adresa
Na Pankráci 808/20, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Benefity: Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Stavebnictví a reality, Finanční poradce, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Realitní makléř, Odhadce, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.