Společnost poskytující sociální služby seniorům, osobám se zdravotním postižením a chronicky nemocným v jejich přirozeném prostředí

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

VČELKA senior care, o. p. s.

Pracovník v sociálních službách – Beroun

Posláním služby je zachovat seniorům a zdravotně postiženým občanům pocit vlastní hodnoty a důstojnosti, zlepšovat jejich soběstačnost a zachovávat a dle individuálních možností i rozvíjet psychické i fyzické schopnosti.

CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ TÝMU V ROZVÍJEJÍCÍ SE ORGANIZACI?

CHCETE BÝT UŽITEČNÍ A POMÁHAT DRUHÝM?

CHCETE MÍT Z ODVEDENÉ PRÁCE DOBRÝ POCIT?

PAK NEVÁHEJTE A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU!

Náplň práce:

Péče o klienty v jejich přirozeném prostředí
Pracovník v sociálních službách svoji práci provádí dle pokynů svého vedoucího pracovníka, rozpisu péče a metodických postupů
jednoduché vedení dokumentace
Individuální plánování
Účast na poradách týmu, metodického vedení a supervizí

Požadujeme:

Empatii a respekt, flexibilitu, vstřícnost a ochotu učit se novým věcem
Schopnost práce v týmu
Ochotu pracovat v nepravidelně rozvržené pracovní době
Bezúhonnost, věk nad 18 let, zdravotní způsobilost, řidičský průkaz skupiny B
Dokončené základní vzdělání
Praxe vítaná ale není podmínkou (rádi zaučíme)
Výhodou kvalifikační kurz pracovníka v sociální službách (150 hodin) nebo střední odborné vzdělání v oboru ošetřovatel

Nabízíme:

Jistotu pracovního poměru ve stabilní organizaci
Příjemný a přátelský pracovní kolektiv a vstřícný přístup vedení
Smysluplnou práci
Metodické vedení a supervize
Nástupní plat odpovídající pozici pracovníka v sociálních službách
Osobní ohodnocení / odměny
Další benefity

Kontaktní osoba

Jméno: Bc. Marie Bendová, DiS.

Tel. Číslo: 778 480 593

Předpokládaný datum nástupu: ihned

Pokud vás pracovní nabídka zaujala zašlete svůj životopis se stručným motivačním dopisem.

Místo pracoviště: Beroun (Pivovarská 170)

Typ pracovního poměru: práce na plný/částečný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu určitou / neurčitou

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Plat: 19000 Kč/měsíc + příplatky

Benefity: příspěvek na dopravu, ošacení a mobilní telefon, stravenky, vzdělávací kurzy a školení, firemní akce, sickdays, 5týdnů dovolené, individuální rozvržení pracovní doby,

Společnost
VČELKA senior care o.p.s.
Adresa
Pivovarská 170/3, Beroun – Beroun-Centrum
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 19 000 – 22 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Ošetřovatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

VČELKA senior care o.p.s., Marie Bendová
778 480 593
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.