NÁPLŇ PRÁCE:

sazba tiskovin a jejich úprava (letáky, katalogy, POS a další tiskové materiály)
výstupy pro různé mediatypy včetně online
zkušenost s přípravou outdoor formátů – bilboardy, polepy výloh/aut
orientace v předtiskové přípravě a tiskových technologiích
flexibilita a vysoké pracovní nasazení
schopnost řešit problémy

POŽADUJEME:

rutinní znalost programů Adobe InDesign CC, Photoshop CC, Illustrator CC, platforma Apple, MS Office, další grafické programy výhodou.
znalosti typografie, polygrafie, prepressu
spolehlivost, samostatnost, pečlivost
předchozí praxi v grafickém studiu nebo reklamní agentuře

NA OPLÁTKU NABÍDNEME:

zázemí stabilní a prosperující společnosti
zajímavou a různorodou práci
práci v kolektivu fajn lidí
firemní benefity (plně hrazenou multisport card, 5 sick-days)
nástup červenec či dohodou
Práce na ŽL

Společnost
SCHOLZ & FRIENDS s.r.o.
Adresa
Zlatnická 1582/10, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 37 000 – 42 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Média, reklama a PR, DTP operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel