Nadnárodní strojírenská firma v regionu Beroun-Žebrák přijme pracovníka v HPP do pozice:

Technolog výroby s mírně pokročilou znalostí NJ nebo AJ (B1)

Požadavky:

*VŠ/SŠ technického zaměření

*mírně pokročilá znalost NJ nebo AJ-výhodou

* teoretické a praktické znalosti o strojním nebo hutním materiálu.

*praxe v oblasti výroby-podmínkou

* zpracování kovů(výhodou)

*3 roky praxe na pozici technologa ve výrobním závodě -nutností

*ŘPB

Pracovní náplň

*zpracovávání zákaznických reklamací v souladu s vnitřními předpisy a technickou dokumentací.

*zpracovávání technologických postupů pro výrobu,změny technologických postupů,technické podmínky dodávek surovin a hotových výrobků

*řešení reklamací se zákazníkem

*správnost vkládaných dat do informačního systému.

*tvorba interních pracovních a technických postupů

*kontrola a rozbor dodržování technologických postupů

*technické a technologické poradenství

*spolupráce s výrobou, kvalitou a obchodem

*technologické posuzování poptávek

*zpracovávání technologických dokumentací zakázek

*aktivní sledování a návrhy úrovně technologických postupů sledování kvality výroby,plánu, a kontroly procesů