Nadnárodní strojírenská firma v regionu Beroun-Žebrák přijme v rámci VŘ pracovníka v HPP do pozice:

**TECHNICKÝ ŘEDITEL(ŘEDITELKA) S VÝBORNOU ZNALOSTÍ NJ**

Požadavky:

*VŠ-strojní nebo hutní obor, nebo v krajním případě jiný technický obor

*muž nebo žena

*nestačí BC vzdělání

*výborná znalost NJ(C1 nebo C2) jednoznačnou podmínkou!

*znalost AJ výhodou,ale ne podmínkou

*ŘPB

*minimálně 5 let zkušenosti v oblasti řízení údržby zařízení a výrobních celků a řízení investic ve strojírenské nebo hutnické výrobě

* zkušenosti z oblasti automotive v podobné nebo stejné pozici -velkou výhodou

*zkušenosti se zakládáním nebo transformací údržby je pro tuto pozici priorita

*zkušenosti s organizací a řízení údržby je velkou výhodou

*schopnost řízení celkem 30 pracovníku v nepřímé podřízenosti a řízení 3 vedoucích pracovníků v přímé podřízenosti

*schopnost orientace v nových technologiích a v oblasti špičkových agregátů

*hledá se naprosto vyzrálý uchazeč s vyřešenými osobními i zdravotními problémy a vyřešeným bydlením buď v Praze, nebo Berouně nebo blízkém okolí.

*časová flexibilita

Pracovní náplň:

*plánování, koordinace a sledování všech procesů technického úseku

*zodpovědnost za optimalizaci v relevanci s se zvyšováním a kvality práce a současně produktivity

*zefektivňování nákladů

*optimalizace procesů např u výměny nástrojů v lince

*řízení stavebních a technologických procesů

*řízení vedoucího hospodářské zprávy a investic

*řízení vedoucího technologie a technických služeb

*řízení vedoucího údržby

*řízení projektového specialisty

*realizace strategie komplexního rozvoje společnosti v úzké spolupráci s ostatními členy managementu

*plánuje dlouhodobé a krátkodobé investice a plány údržby

*plánování a realizace investičních projektů

*optimalizace nákupních trhů s materiály

*koordinace všech činností na technickém úseku.

*další hlavní činnosti pracovní náplně budou projednané na osobním pohovoru

Nabídka:

*Nástupní plat:80.000 btto

*služební managerský vůz i pro soukromé účely

* v případě kvalitních pracovních výsledků platový je platový postup samozřejmostí

*firemní benefity:

-stravenky

-5 dnů dovolené navíc

-penzijní připojištění

-pružná pracovní doba

-jazykové kurzy

Své životopisy nám prosím posílejte přes tlačítko ODPOVĚDĚT, které je na konci této inzerce, info o pracovní pozici vám poskytneme na tel.: 602-640076

V případě, že nebudeme do 7 pracovních dnů reagovat na vámi zaslaný životopis, byla daná přednost uchazečům, kteří svým pracovním profilem lépe splňovali požadavky na danou pozici

Společnost
KOREKT PRAHA
Adresa
Plzeňský kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Němčina (Výborná)
Plat
Plat: 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Vrcholový management, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura