Skupina C&B GROUP od roku 2009 poskytuje prémiové služby v oblasti produkce on-line obsahu, reputation managementu, public relations a mediálně-analytických služeb.

Hledáme ambiciózní asistentku do komunikační agentury

Zajímá tě oblast komunikace s veřejností, svět byznysu, médií a politiky? Jsi dynamická, máš ambice profesionálně růst, nebojíš se výzev a chceš se potkávat s řadou zajímavých osobností? Pak bychom pro tebe měli příležitost.

Kdo jsme a proč se k nám připojit?

Jsme komunikační agentura, která letos slaví 10 let na trhu, tak třeba je oslavíš společně s námi! V našich nových kancelářích, na metru Vysočanská, nás sedí okolo dvaceti. Jsme mladý, kreativní a po všech stránkách pohodový kolektiv, který se umí poprat s velkými pracovními výzvami.

Koho hledáme?

Řady našich klientů se rozrůstají, schůzek přibývá a na to už potřebujeme posilu. Právě proto hledáme někoho, kdo bude pravou rukou našeho majitele. Někoho, kdo bude mít pod palcem jeho kalendář a kompletní časový harmonogram. Bude ho doprovázet na schůzkách, komunikovat s klienty nebo připravovat a kompletovat dokumenty pro jednání. Ať už jsi takovou práci dělala (což určitě uvítáme) nebo ne, tak možná tušíš, že to není konečný výčet. Ale nezoufej, vše si předem řekneme a vyjasníme.

Co pro tuto práci potřebuješ?

Nepotrpíme si na formality a tituly, klíčové jsou pro nás jiné věci – tah na branku, ambicióznost, zodpovědnost, samostatnost a v neposlední řadě diskrétnost vůči našim klientům. Nepostradatelné jsou výborné organizační schopnosti — občas schůzka nevyjde, jindy se objeví dvě další. Dokážeš tyto věci řešit s chladnou hlavou a s úsměvem na tváři? A navrch být časově flexibilní? Pak jsi přesně náš člověk.

Jak tě odměníme a na co se u nás můžeš těšit?

A protože víme, že takových lidí je málo, jsme připraveni tě náležitě ocenit a motivovat. V otázce peněz jsme flexibilní, kdo jde k nám, ten si nepohorší. Nabízíme dlouhodobou spolupráci na živnostenský list nebo formou pracovní smlouvy. Podmínky si vyjasníme společně. Víme, že dobře odvedená práce musí člověka primárně bavit a musí v ní vidět smysl.

Kromě opravdu zajímavých projektů, férového platu a fajn kolegů nabídneme i řadu dalších věcí. Od podpory profesního rozvoje přes pravidelné celofiremní snídaně a týmové večeře až po kurzy angličtiny a mnoho dalšího.

Pokud si věříš a láká tě práce v našem týmu, tak se nám určitě ozvi. Pošli nám své CV a k němu pár slov, co tě motivuje pracovat s námi, a domluvíme se na schůzku. Čím dříve to bude, tím lépe, nástup je možný ihned.


Informace o pozici

Společnost
C&B GROUP a.s.
Adresa
Sokolovská 979/209, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Asistentka, Asistent v médiích, reklamě, PR, Office Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.