NonStop is one of the largest and fastest growing specialised recruitment companies in Europe. We are proud members of APSCo, ensuring we meet the highest quality standards within the recruitment industry. Our offices are located in the UK, Switzerland and the Czech Republic and we hold labour leasing licences across Europe. Please visit our website for a full list of the niche markets we cover.

Design engineer/project leader(plastic)

Jste schopný designový inženýr se zkušenostmi s plastovými díly a jejich problematikou. Rádi by jste se posunuli do vedení menších týmu nebo juniornějších kolegů a projektového řízení?

V tuto chvíli obsazuji pozici pro menší společnost (žádný obrovský korporát), kde hledají zkušeného(alespoň 3 roky) konstruktéra s ambicemi posunout se do projektového řízení.

Firma se zabývá vývojem plastových, ale částečně i kovových a plechových komponentů, které můžete vidět vždy, když otevřete kapotu většiny luxusnějších vozů, které se prohání nejenom na českých silnicích. Mají své vlastní vývojové i testovací centrum takže Vaše práce bude hned vidět.

Díky velikosti firmy se Vám také dočká mnohem osobnějšího přístupu. Budete mít možnost růst, vzhledem k tomu, že se firmě daří a od nového roku bude mít spoustu nových projektů.

Požadavky:

-Zkušenost a znalost problematiky plastových dílů

-CatiaV5 (pokročilá znalost)

-Předchozí zkušenost z Automotive

-Ambice nebo zkušenost s projektovým vedením

-dobrá angličtina nebo němčina (obojí je velké plus)

Náplň práce:

-Designové práce v Catia

-Vedení projektů

-Spolupráce s juniornějšími designéry

-3D modelling v Catia

-Zahraniční cesty - komunikace se zákazníkem

-vyjednávání se zákazníkem

Benefity

-Kariérní růst - firma expanduje a získává nové projekty

-Možnost pracovat na komponentech pro luxusní světové značky

Ať už jste ostřílený konstruktér nebo juniorní projektový vedoucí, je to skvělá příležitost jak nabrat nové zkušenosti nebo rozšířit své stávající v menší firmě s přátelskou atmosférou a příjemným vedením.

Budu se těšit na Vaše profily.

S pozdravem,

Jaroslav Večeřa - Specialist Recruiter for R&D Automotive

Společnost
NonStop Consulting s.r.o.
Adresa
Mladá Boleslav
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 70 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Technika a vývoj, Auto - moto, Project Manager, Technik, Vývojový inženýr, Vývojový technolog, Pracovník výzkumu a vývoje, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

NonStop Recruitment s.r.o., Jaroslav Večeřa
Tel: +420 270 006 603| Int Ext: 3456
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.