ERGO pojišťovna, člen mezinárodní pojišťovací skupiny ERGO, hledá do svého týmu kandidáta nebo kandidátku na pozici

Asistent/-ka představenstva

Pracovní náplň:

- vedení agendy sekretariátu představenstva
- organizační a administrativní podpora, zajištění chodu kanceláře (objednávky)
- organizování kalendáře – schůzky, služební cesty atd.
- organizace porad vedení, příprava podkladů, zápis
- organizace firemních akcí
- správa webových stránek a firemního intranetu
- práce s datovou schránkou
- evidence a správa systému benefitů
- evidence a správa systému vnitřních řídících dokumentů
- samostatné plnění ad hoc úkolů

Co požadujeme:

- min. SŠ vzdělání s maturitou
- výborná znalost českého jazyka
- znalost anglického jazyka slovem i písmem
- výborné organizační schopnosti
- samostatnost, zodpovědnost, přesnost, pečlivost a loajalitu
- uživatelskou znalost MS Office

Co nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti
- zajímavou a různorodou práci
- zajímavé finanční ohodnocení a bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, jazykové kurzy, mobilní telefon, flexibilní pracovní doba, slevy na produkty, aj.)

Hlavní pracovní poměr
Místo výkonu práce: Praha 4
Nástup: ihned / dohodou

Společnost
ERGO pojišťovna, a.s.
Adresa
Vyskočilova 1481/4, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Pojišťovnictví, Administrativní pracovník, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ERGO pojišťovna, a.s., Hana Wölfelová