Zahraniční výrobní a obchodní firma hledá pro svůj závod v blízkém okolí Brna pracovníka na pozici:

KREATIVNÍ DESIGNÉR s AJ

PŘÍLEŽITOST i PRO ŠIKOVNÉ a TVŮRČÍ ABSOLVENTY

Pracovní náplň:

vývoj nových designů a konceptů
konstruování v INVENTOR /SOLIDWORKS /AUTOCAD
práce s technickou dokumentací
participace na zavádění nových výrob a inovaci stávajících
komunikace s ostatními odděleními napříč firmou a se zákazníky v rámci Evropy

Požadujeme:

SŚ/VŠ vzdělání technického směru
zkušenosti s vývojem technického designu nebo designu interiérů
schopnost hledání inovativních řešení na základě potřeb klienta
znalost práce v INVENTOR /SOLIDWORKS, SW pro tvorbu 3D modelů
komunikativní znalost AJ
KREATIVNÍ myšlení a schopnosti, samostatnost, komunikativnost a flexibilitu

Nabízíme:

zázemí zahraniční společnosti
možnost profesního růstu v mezinárodním týmu
zajímavé finanční ohodnocení
perspektiva dlouhodobé spolupráce
balíček zaměstnaneckých benefitů
Termín nástupu: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953 .
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Technik ve strojírenství, Průmyslový designer, Konstruktér, Technik výroby, Vývojový inženýr, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.