Bechtle direct s.r.o. je dceřiná firma Bechtle AG (www.bechtle.com), jednoho z největších evropských resellerů výpočetní techniky. Bechtle AG je velká mezinárodní firma s více jak 10 000 zaměstnanci, obratem 4,3 miliardy Euro (2018) a ročním růstem okolo 15%. Firma je kótovaná na německé burze v rámci indexu TecDAX 100 (100 nejdůležitějších technologických firem v Německu). V roce 2014 byla Bechtle AG vyhlášena globálním partnerem číslo 1 firmy Hewlett-Packard, je jednou ze tří firem, které se mohou pyšnit nejvyšší partnerskou úrovní (Titanium/Black) firmy Dell v regionu EMEA a je také Platinum Plus partnerem firmy Lenovo.

Bechtle direct s.r.o. byla založena v roce 2011 a stala se jednou z důležitých firem nabízejících výrobky předních světových výrobců výpočetní techniky koncovým zákazníkům v B2B a B2G segmentu na českém a slovenském trhu. Bechtle na lokálním trhu nabízí nejen dodávky výpočetní techniky, ale umí nabídnout i zpracování komplexnějších projektů. Díky procesům a nástrojům nastaveným mateřskou společností umí Bechtle v ČR a na Slovensku nabídnout kvalitu, která byla šita na míru významným evropským a světovým zákazníkům a to jak firemním, tak zákazníkům z veřejné sféry.

Bechtle je součástí Globální IT Aliance (GITA, http://www.gita.com/), která nabízí korporátním zákazníkům stejnou kvalitu služby a stejné nákupní procesy ve všech významných světových regionech.

Více informací o nás - LinkedIn (Bechtle direct s.r.o.), Youtube (Bechtle AG).

Hledáme OBCHODNÍKA IT!

Hledáme OBCHODNÍKA IT!

Máte obchodního ducha, jste komunikativní, spolehliví, šikovní a pracovití? Máte alespoň 2 roky zkušeností s prodejem výpočetní techniky (HW a SW)?

Pak hledáme právě Vás!

Jsme obchodní firma a hledáme dva šikovné obchodníky pro rozšíření našeho týmu.

Co bude vaší pracovní náplní?

Komunikace se zákazníky (telefonická, emailová i osobní), obchodní administrativa, zpracování jednotlivých obchodních případů, komunikace s nákupčím a dalšími kolegy v rámci firmy, komunikace s dodavateli( výrobci IT a IT distributory ), samostatné řešení dílčích úkonů.

Kdo jsme?

Bechtle je jeden z největších evropských resellerů IT (více jak 10 000 zaměstnanců, obrat 4,3 miliardy Euro v roce 2018)! Česká pobočka byla založena v roce 2011 (v roce 2018 jsme dosáhli obrat 200 milionů Kč jen ve zboží)!

Co od Vás očekáváme?

Především chuť pracovat, spolehlivost, schopnost precizně plnit zadané úkoly, samostatnost při komunikaci se zákazníky a dodavateli a bezproblémové fungování v týmu! Zkušenosti z oblasti IT jsou pro tuto pozici nutností.

Co nabízíme?

Fix 40 000 Kč + bonusy (osobní ohodnocení + podíl na dosaženém zisku)

Dále nabízíme: Pohodové prostředí firmy. Volnost v rámci nastavených mantinelů a procesů. 25 dní dovolené. 5 sick days. Vzdělávání (kurzy prodejních dovedností, jazyků, školení IT výrobců, vlastní e-learning, počáteční školení na naší centrále v Německu a další školící programy).

Čeština nebo slovenština na úrovni rodilého mluvčího jsou nutností!


Informace o pozici

Společnost
Bechtle direct s.r.o.
Adresa
Jankovcova 1595/14, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 75 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Prodej a obchod, Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: vozíčkáři.