Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

Sociální pracovník/pracovnice Kostelec

Hledáte smysluplnou práci - připojte se do našeho týmu!

Diakonie ČCE – středisko Střední Čechy
se sídlem: Kouřimská 15, 280 02 KOLÍN
vypisuje výběrové řízení na pozici

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE pro Domov pro seniory a Pečovatelskou službu v Kostelci nad Černými lesy

Nástup: ihned nebo dle dohody

Náplň práce:

  • sociální práce se seniory a jejich rodinami (domov pro seniory a pečovatelská služba)
  • vedení procesu přijímání uživatelů do sociálních služeb
  • poskytování základního a odborného sociálního poradenství
  • vedení dokumentace a administrativy spojené s poskytováním sociálních služby
  • realizace procesu individuálního plánování uživatelů služeb
  • spolupráce s vedoucí sociálních služeb, týmem pracovníků v sociálních službách, aktivizačním pracovníkem a zdravotním úsekem
  • vytváření podmínek pro kvalitní poskytování sociálních služeb, tvorba metodik
  • podíl na vytváření dobrého jména organizace, její propagace, spolupráce s dalšími partnery a institucemi

Požadujeme:

  • ukončené VOŠ nebo VŠ vzdělání sociálního směru nebo v oboru speciální pedagogika (dle zákona o sociálních službách),
  • znalost zákona č.108/2006 Sb. a legislativy související s poskytováním sociálních služeb
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • uživatelská znalost práce PC (Word, Excel a další)
  • respekt k hodnotám zřizovatele
  • bezúhonnost a zdravotní způsobilost

Výhodou:

  • zkušenost s cílovou skupinou
  • znalost programu IS Cygnus

Nabízíme:

  • plný úvazek
  • pracovní poměr na dobu určitou – zástup po dobu mateřské dovolené
  • zvýšení mzdy po zkušební době
  • 5 týdnů dovolené
  • supervizní a metodickou podporu
  • možnost podílet se na rozvoji střediska
  • možnost dalšího vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • přátelský pracovní kolektiv
  • možnost využití zvýhodněného Zaměstnaneckého T-mobile programu (až 4 SIM karty na osobu) při získání pracovního poměru na dobu neurčitou
  • zázemí stabilní organizace

Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, budeme se těšit na Váš strukturovaný životopis a motivační dopis.

V případě zájmu kontaktujte prosím Mgr. Danu Batalovou, tel.734 809 127

Adresa
Lázeňská 462, Kostelec nad Černými lesy
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 27 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy, Petr Dvořák
Kouřimská 15, 28002 Kolín, Česká republika
739 244 771
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.