Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

C/C++/ Embedded SW developer

Co vás čeká

Vývoj firmwaru pro redundantní systémy, které jsou založené na platformě Cortex M.
Využití verzovacího systému GIT.
Zajištění tvorby jednotkových testů a následná účast na kontrole kódu.
Tvorba a údržba dokumentace.
Spolupráce s kolegy vývojáři HW při uvádění nových prototypů do provozu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření s dostatečnou praxí v oboru.
Výhodou je bakalářský nebo magisterský titul relevantního zaměření,
nejlépe v elektrotechnickém inženýrství.
Zkušenost s programováním v jazycích C / C ++
Praxe s embedded programováním
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni. Schopnost číst technickou dokumentaci a základně se domluvit s kolegy.

Výhodou bude, pokud budete umět

Orientace v HW designu

Co vám můžeme nabídnout

Velký prostor pro seberealizaci, systematická podpora při rozvoji odborných znalostí
Příležitosti v profesním a manažerském růstu kariéry.
Stabilní zázemí velké mezinárodní společnosti.
5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, příležitostný homeoffice.
Peněžitý příspěvek, který lze změnit na kombinaci až 8 dní bonusových svátků, kreditů na stravovací systém nebo příspěvku na důchod či životní pojištění.
Příspěvek na stravování ve formě stravovacích poukázek nebo příspěvků v podnikové jídelně.
Relokační příspěvek jak v rámci ČR tak i při stěhování ze zahraničí.

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 85 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura