Jsme jedna z největších neziskovek rozesetá po celém Jihomoravském kraji a části kraje Vysočina. Nabízíme velice široké spektrum služeb a stejně tak je i různorodé složení našich týmů. Ale všechny nás při práci motivuje společný záměr - pomáhat lidem, kteří si pomoci nemohou, a podporovat samostatnost těch, kteří si pomoci neumí, vracet důstojnost do života všem našim klientům. Toto velmi formuje pracovní prostředí, náladu a důvody proč s námi mnozí zaměstnanci vydrží i několik desítek let…

Sociální pracovník/pracovník v soc. službách - NZDM Erko

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Erko - poskytuje podporu při začleňování dětí a mládeže, především z romské etnické menšiny, které jsou ohroženy společensky nežádoucími jevy, do většinové společnosti.

Specifické požadavky:

­ Odpovídající kvalifikace dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.

­ Zkušenost v oblasti sociální práce vítána

­ Komunikační schopnosti, aktivní přístup, odpovědnost

­ Schopnost pracovat samostatně i v týmu

­ Motivace pro práci s cílovou skupinou (děti a mládež ve věku 6 až 26 let, které jsou ohroženy sociálním vyloučením)

Obecné předpoklady:

- Trestní bezúhonnost

- Zdravotní způsobilost

- Znalost práce na PC (MS Office, internet)

- Řidičský průkaz, skupina B výhodou

- Kreativní přístup k práci

Nabízíme:

- Pracovní úvazek 1,0

- Nástup dle dohody

- Odpovídající finanční ohodnocení

- Dynamickou, kreativní a smysluplnou práci v týmu

- zázemí velké a stabilní organizace

- Stravenky, 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké výhody

- Pravidelné vzdělávání pracovníků, osobnostní růst

- Supervize, metodické vedení a odborný dohled

- Prostor pro seberealizaci a uplatnění nových nápadů

Náplň práce:

- Skupinová i individuální práce s dětmi a mládeží

- Organizace a realizace vzdělávacích a volnočasových programů

- Tvorba individuálních plánů, poradenství včetně příslušné administrativy

- Spolupráce se školami a dalšími návaznými institucemi

Společnost
Diecézní charita Brno
Adresa
Žižkova 2076/108, Jihlava
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Diecézní charita Brno, Vladislava Růžičková
730 590 399
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.