Velkoobchod s léčivy a zdravotnickým materiálem vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Finanční ředitel společnosti

Náplň práce:

Zodpovědnost za kompletní finanční, účetní a daňovou agendu společnosti
Jednání s bankami, úvěrová politika, financování projektů
Zpracování rozpočtu hospodaření a finančního plánu, sledování plnění rozpočtu hospodaření
Vedení úseku a zodpovědnost za větší tým - finanční / ekonomické / mzdové oddělení
Spolupráce s auditory a orgány státní správy
Zodpovědnost za peněžní tok společnosti, investice, pohledávky, závazky

Požadujeme:

VŠ vzdělání ekonomického zaměření
Nejméně 5 let praxe v oblasti podnikových financí včetně minimálně 2 let v manažerské pozici
Pokročilou znalost AJ (jednání s partnery)
Přehled v oblasti české účetní a daňové legislativy

Nabízíme:

Zázemí stabilní společnosti s historií, možnost odborného rozvoje
Služební vozidlo, notebook a mobilní telefon
Možnost přizpůsobit pracovní dobu osobním potřebám
Týden dovolené navíc

Své životopisy podávejte vč. možného termínu nástupu a představy o mzdě do 30.11.2019.

Společnost
PHARMOS, a.s.
Adresa
Těšínská 1349/296, Ostrava – Radvanice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 70 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Vrcholový management, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel