Účetní a daňová kancelář Audit Pro spol. s r. o. s ustálenou klientelou širšího spektra podnikání, fungující již od roku 1993 hledá do svého kolektivu novou kolegyni na pozici pomocná účetní - back office.
Našimi klienty jsou jednotlivci, drobní i větší podnikatelé, malé až střední firmy. Jsme firma s 5 zaměstnanci a hledáme další.
Zpracováváme daňovou evidenci, účetnictví, veškerá přiznání, zastupujeme klienty na úřadech apod. Zpracováváme personální agendu klientů včetně zpracování mezd.
Nedávno jsme se přestěhovali do příjemných světlých kanceláří v Heřmanově ulici na Praze 7.

Pomocná účetní - back office

Popis pozice:

Na pozici pomocná účetní, back office vás čeká různorodá práce kombinující níže uvedené činnosti:

  • správa složek klientů společnosti
  • zajišťování komunikace s klienty
  • písemná komunikace s úřady
  • koordinační činnost chodu kanceláře
  • fakturace služeb kanceláře apod.
  • správa - kontrola plnění povinností vůči klientům, úřadům apod.
  • vstupování dokladů do účetního programu
  • kopírování, scanování dokladů apod.

Požadujeme:

  • zkušenosti z oblasti účetnictví, příp. daní
  • zájem o administrativní práci
  • kreativitu, invenci
  • organizační schopnosti
  • znalost psaní na PC a práce s programy jako je Word, Excel apod.
  • chuť učit se novým věcem
  • vstřícnost

Společnost
Audit Pro spol. s r.o.
Adresa
Heřmanova 1169/22, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 22 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Asistentka, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel