Cinema City s.r.o., člen nadnárodní skupiny Cineworld Group, provozovatele sítí multikin v části světa od Izraele, přes východní a střední Evropu, Velkou Británii až po USA, hledá vhodného kandidáta na pozici

SALES MANAGER

Náplň práce:

  • prodej reklamního prostoru v rámci mediálních kanálů zaměstnavatele - kontakt s přímými klienty a zástupci mediálních agentur
  • péče o stávající klienty, vyhledávání nových klientů a obchodních příležitostí
  • příprava prezentací a výsledků pro klienty
  • komunikace a koordinace práce s kolegy a ostatními odděleními zaměstnavatele
  • interní reporting
  • tvorba a update databáze klientů
  • finanční reporting

Požadujeme:

  • praxe na podobné pozici výhodou
  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • příjemné vystupování a komunikace
  • schopnost pracovat v PPT
  • AJ na komunikativní úrovni
  • samostatnost, inovativní myšlení a proaktivní přístup

Nabízíme:

  • zázemí nadnárodní společnosti - druhý největší provozovatel multikin na světě
  • motivující platové ohodnocení
  • možnost osobnostního i profesního rozvoje
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • flexibilní pracovní doba

Společnost
Cinema city Czech s.r.o.
Adresa
Arkalycká 951/3, Praha – Háje
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Media Planner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.