Jsme společnost CTS Trade IT a.s.

Dodáváme moderní SW řešení, které bankám pomáhá ve zprostředkování investic pro své zákazníky. V současnosti naše řešení užívají přední bankovní domy (Česká a Slovenská spořitelna – Erste Bank Group, Citibank, UniCredit Bank, Raiffeisenbank, ČSOB a další) a denně přes něj protečou transakce za stovky miliónů korun.
Jsme moderní fintech firmou, která se nebojí nových technologií a zároveň je umíme skloubit i s těmi osvědčenými. Je nás 50 a máme skvělý tým.

IT Project Manager

Role IT Project managera je pro nás klíčová. Pevné vztahy založené na důvěře budujeme s našimi klienty už více než 10 let, proto v této roli potřebujeme někoho, kdo se této role zhostí s chutí a odpovědností.

Máš rok zkušeností, nebo patnáct? Rád se učíš formou certifikací, nebo Ti více vyhovuje získavat potřebné dovednosti praxí? To vše je druhotné, pro nás je důležité, JAK své znalosti budeš umět využít, když dojde na lámání chleba. :)

Co Tě u nás čeká?

Implementujeme velké projekty v oblasti investičního bankovnictví a Tvým úkolem bude řídit tyto projekty (v řádu stovek až tisíců MDs) u našich klíčových zákazníků, kterými jsou největší banky v ČR a SR. Tvou hlavní odpovědností bude zajištění dodávky v plánovaných termínech, kvalitě a rozpočtu. Taky budeš společně s managementem firmy vytvářet strategii dodávky naší společnosti u našich zákazníků.

Co od Tebe potřebujeme?

Rádi mezi sebe přijmeme někoho, kdo bude spolehlivým a flexibilním partnerem pro klienta i pro své kolegy. Hledáme osobnost, která je komunikačně nadaná, má velkou míru osobní odpovědnosti a je schopna pracovat v týmu.

Budeme rádi, pokud máš:

 • schopnost nezpustit ze svého projektu oči a průběžně se ujišťuješ, zda je vše jak má být.
 • zkušenost s vedením obdobných projektů v IT oblasti.
 • znalost principů projektového řízení.
 • zkušenost s řízením projektů na straně dodavatele, můžeš mít bod k dobru. Pokud ne, zkušenostem s vedením interních projektů se rozhodně nebráníme.
 • doma v šuplíku diplom z VŠ ekonomického / technického směru.
 • základní orientaci v problematice investičního bankovnictví, ale nováčkům se zájmem proniknout do této oblasti umíme dát potřebné know-how.
 • výborné komunikační a prezentační dovednosti.
 • optimistické nastavení a vždy vidíš pohár raději poloplný, než poloprázdný.

Co Ti nabízíme?

Především nabízíme rozmanitou a odpovědnou práci ve fajn kolektivu. Budeš mít možnost komunikovat s bankovními zákazníky a účastnit se zajímavých projektů. Zkrátka, nebude to nuda.

A k tomu:

 • moderní kanceláře přímo na metru Budějovická
 • pohodová atmosféra 50 členného kolektivu, nejsme žádný korporát
 • dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
 • možnost seberealizace a osobního růstu
 • rozsáhlý benefitní program (Cafeterie, Multisport kartu, hodiny AJ, stravenky, příspěvek na životní a penzijní připojištění, sick days, týden dovolené navíc, jóga a další)

Informace o pozici

Společnost
CTS TRADE IT a.s.
Adresa
Olbrachtova 2006/9, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Account Manager, Project Manager, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

CTS TRADE IT a.s., Klaudia Racová
+420 770 131 989