Česká softwarová společnost s dlouholetou tradicí, zabývající se vývojem informačních systémů pro oblast dopravy, spedice a logistiky, hledá vhodné adepty na plný i poloviční pracovní úvazek na pozici:

Analytik

Pro naše středisko v Ostravě a Olomouci hledáme Analytika

Po zaškolení do problematiky dopravy, spedice a logistiky se zapojíte do provozování a vývoje aplikací v této oblasti.

Náplň práce:

  • Analýza požadavků zákazníků
  • Navrhování a projektování IS
  • Datové modelování a aplikační logika
  • Navrhování a ověřování testovacích scénářů
  • Testování
  • Komunikace s ostatními členy analytického a programátorského týmu
  • Komunikace s klienty
  • Zpracování uživatelské dokumentace

Osobní předpoklady:

  • Komunikativnost
  • VŠ vzdělání v oblasti IT
  • Analytické uvažování
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Samostatnost a rozhodnost
  • Spolehlivost a pečlivost

Požadujeme:

  • Znalost SQL jazyka a datového modelování
  • Orientaci v IT technologiích a metodikách vývoje aplikací
  • Znalost fungování MS SQL Server 2012 a vyšší
  • Zkušenosti s návrhem databáze
  • Znalost MS Office
  • Znalost UML jazyka
  • Znalost polského jazyka výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v perspektivní oblasti
  • Spolupráci na mezinárodních projektech
  • Možnost dalšího vzdělávaní
  • Příjemný kolektiv
  • Řadu zaměstnaneckých výhod
  • Platové ohodnocení 30 000 – 40 000 Kč
  • Možnost dalšího personálního růstu

Společnost
OLTIS Group a.s.
Adresa
Dr. Milady Horákové 496/27, Olomouc
Nádražní 477/184, Ostrava – Přívoz
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.