Jsme developerská společnost fungující od roku 2006.
Naší specializací jsou luxusní historické rezidence na lukrativních místech Prahy, které spojuje dobrá adresa, výborná dostupnost, atraktivní okolí a plná nabídka služeb. Spokojenost našich klientů je naší prioritou. Děláme krásné byty s duší.

ARCHITEKT/KA

HLEDÁME

mladého kreativního architekta či mladou kreativní architektku s obchodním myšlením.

NÁPLŇ PRÁCE

  • komunikace s technickým stavebním dozorem, generálními dodavateli a subdodavateli v průběhu realizace rekonstrukce
  • účast na kontrolních dnech
  • příprava a úprava projektové dokumentace, koordinace jednotlivých projektantů a jejich kontrola při přípravě projektové dokumentace
  • komunikace s dotčenými orgány
  • předávání jednotek a podpora stavebního technického dozoru
  • komunikace se státními institucemi, konzultace při přípravě a podávání žádostí
  • reportování na poradách a v pravidelně určených dnech
  • vzorkování
  • tvorba návrhů interiérů včetně návrhů interiérů společných prostor a jejích předkládání a prezentace investorovi

POŽADUJEME

  • VŠ vzdělání se zaměřením na architekturu s praxí v oboru a stavebnictví
  • praxi v oboru minimálně 2 roky
  • aktivní přístup, intuice, orientace na cíl
  • výborný time management
  • schopnost práce v týmu, zodpovědnost za zadané úkoly
  • pokročilá znalost PC: MS Office, AutoCad, Adobe Photoshop, ArchiCad
  • angličtina na pokročilé úrovni
  • řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME

  • zajímavou rozmanitou práci pro ambiciózní zodpovědnou osobnost, která je nedílnou součástí a oporou celého týmu a umí pracovat i samostatně
  • kreativní práci v oboru architektury a designu s možností vyniknout a realizovat své nápady
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • služební telefon a notebook
  • nástup ihned
  • výuka anglického jazyka
  • práci na ŽL
  • každodenní spolupráce/komunikace s profesionály v oblastech práva, architektury a stavebnictví

Společnost
ACORD INVEST s.r.o.
Adresa
Sokolovská 694/100a, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Architekt, Project Manager, Projektant, Technik ve stavebnictví, Stavební dozor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

ACORD INVEST s.r.o., Daniela Rumlerová
+420 775 300 559