Jsme jedna z největších neziskovek rozesetá po celém Jihomoravském kraji a části kraje Vysočina. Nabízíme velice široké spektrum služeb a stejně tak je i různorodé složení našich týmů. Ale všechny nás při práci motivuje společný záměr - pomáhat lidem, kteří si pomoci nemohou, a podporovat samostatnost těch, kteří si pomoci neumí, vracet důstojnost do života všem našim klientům. Toto velmi formuje pracovní prostředí, náladu a důvody proč s námi mnozí zaměstnanci vydrží i několik desítek let…

Pracovník/ce v soc. službách - pečovatel/ka

Charitní pečovatelská služba v Kostelci

poskytuje pečovatelské služby od 1. 1. 2005. Osvědčila se jako jedna z kvalitních možností péče o seniory a lidi se zdravotním znevýhodněním, kteří se nacházejí v situaci, kdy jim ubývá sil potřebných pro zajištění péče o vlastní osobu, o chod své domácnosti a kteří by však zároveň rádi zůstali ve svém domácím prostředí. Služba je poskytována v Domě s pečovatelskou službou v Kostelci 101, kde mohou uživatelé využít střediska osobní hygieny a formou terénní péče v domácnostech uživatelů v obcích Kostelec, Dolní Cerekev, Rohozná, Dušejov, Nový Hojkov, Cejle, Dvorce, Jiřín, Spělov, Hubenov, Nový Hubenov, Boršov a Mirošov.

Požadujeme:

- Odpovídající kvalifikace pro výkon činnosti v sociálních službách podle Zákona č. 108/2006 Sb.o sociálních službách – pracovník v sociálních službách

- Dobré komunikační dovednosti

- Zkušenosti v práci se seniory výhodou

- Osobnostní předpoklady pro práci se seniory a zdravotně znevýhodněnými

- Schopnost empatie, sebereflexe, zodpovědný přístup k práci

- Schopnost pracovat v týmu i samostatně

- Schopnost přehledně a efektivně zvládat nezbytné administrativní úkony

Obecné předpoklady:

- Trestní bezúhonnost

- Zdravotní způsobilost

- Znalost práce na PC (MS Office)

- Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič/ka

Nabízíme:

- Pracovní poměr na 1,0 úvazku

- Termín nástupu prosinec/ leden 2020

- Místo výkonu práce Kostelec u Jihlavy

- Odpovídající finanční ohodnocení

- Možnost dalšího vzdělávání, supervize

- 5 týdnů dovolené, stravenky a další zaměstnanecké výhody

- Zaměstnání ve velké a stabilní organizaci

Náplň práce:

- Přímá práce s uživateli služby: pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně, poskytnutí stravy nebo pomoc při zajištění stravy, pomoc při zajištění chodu domácnosti, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím apod.

- administrativní úkony spojené s výkaznictvím služby

- Realizace sociální služby v souladu s platnými standardy

Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 15. listopadu 2019

Společnost
Diecézní charita Brno
Adresa
Kostelec
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Ošetřovatel, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Diecézní charita Brno, Vladislava Růžičková
730 590 399
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.