ITW PRONOVIA, s.r.o. je součástí nadnárodní korporace ITW (Illinois Tool Works Inc.), která byla založená v Chicagu v roce 1912. Celá síť jejích společností pokrývá 57 zemí světa a zaměstnává 49 000 zaměstnanců.
Závod ITW Pronovia v Řepově se zabývá výrobou plastových komponentů pro automobilový průmysl jako jsou ofukovače a odvětrávací mřížky.

VEDOUCÍ VÝROBY

Co vás čeká

  • Vedení výrobních oddělení za účelem zajištění optimálního toku výrobků v souladu s firemními obchodními cíli a zákaznickými potřebami
  • Zodpovědnost za hodnocení pracovního výkonu personálu v daných odděleních (doporučení požadavků na rozvoj zaměstnanců, motivace)
  • Rozvoj a zavádění metod na zvýšení produktivity v rámci svěřených úseků
  • Zodpovědnost za zajištění správného toku výrobku a splnění výrobního rozvrhu
  • Návrh a rozvoj programů a postupů vedoucí ke zvýšení efektivity výrobních úseků
  • Zavedení, řízení a dohled nad veškerými postupy a procesy navržené pro výrobní oblasti
  • Spolupráce na tvorbě plánu a zodpovědnost za jeho dodržování (včetně finančních hledisek)
  • Pravidelný reporting
  • Zodpovědnost za následující procesy: řízení výroby, zákaznické a produktové řízení, podpůrné procesy (preventivní a nápravná opatření, datová a dokumentační kontrola, podnikový management, interní audity, risk management, zákonné normy, informační systémy)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Aktivní znalost AJ
  • Rozsáhlé technické a řídící zkušenosti v oblasti sériové výroby
  • Minimálně 4 roky zkušenosti ve vedení výroby nebo příbuzné oblasti
  • Znalost plánování, sestavování rozpočtu a provozu ve výrobním prostředí
  • Znalost požadavků norem automobilového průmyslu
  • Řídící schopnosti, proaktivní přístup, smysl pro povinnost a odpovědnost, vytrvalost

Co vám můžeme nabídnout

Platové ohodnocení odpovídající praxi a zkušenostem kandidáta, firemní vozidlo i k soukromému využití, týden dovolené navíc, možnost dalšího firemního vzdělávání, závodní stravování a další benefity

Společnost
ITW PRONOVIA, s.r.o.
Adresa
Řepov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Výroba a průmysl, Vrcholový management, Vedoucí výroby, Výrobní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ITW PRONOVIA, s.r.o., Jana Lišková