DOTshop.cz je provozovatelem kamenné prodejny a e-shopu zaměřeného na maloobchodní prodej chytrých technologií a řešení pro chytrou domácnost, elektroniky či vybavení pro fotografy a filmaře.
DOTshop.cz je součástí skupiny firem AGORA, které působí na českém trhu od roku 1997 a zabývají se velkoobchodem, technologiemi a investicemi.

Co budete dělat

  • Tvorba a publikování příspěvků na sociální sítě a webové stránky
  • Správa sociálních sítí (zejm. Facebook, Instragram)
  • Spolupráce s obchodním oddělením na přípravě a realizaci obchodních akcí
  • Budete mít odpovědnost za online marketing, správu – Google Analytics, Google Adwords, Seznam Sklik, firemní Facebook, Instragram a reklamní kampaně v online prostoru
  • Tvorbu informačních newsletterů
  • Tvorba návrhů grafiky nejen pro sociální sítě

Co očekáváme

  • Zkušenosti s tvorbou reklamních kampaní – PPC, bannery, sociální sítě, direct emailing
  • Znalost MS Office, sociální sítě Facebook, Instragram, Google Analytics, Google Adwords, Seznam Sklik
  • Znalost grafického editoru na tvorbu a úpravu fotek a grafiky
  • Znalost předtiskové přípravy
  • Aktivní přístup a spolehlivost

Proč se rozhodnout pro nás

  • Motivační platové ohodnocení
  • Pracovní poměr na plný úvazek
  • Stravenky
  • Slevy na prodávaný sortiment
  • Parkování v areálu firmy
  • Mobilní telefon i k soukromému využití
  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, sirupy atd.)

Společnost
DotShop s.r.o.
Adresa
Řípská 1321/11c, Brno – Slatina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Brand manager, Grafik, Direct Marketing, Specialista marketingu, Online Marketing, Copywriter
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel