Společnost Dr. Oetker, mezinárodní rodinná firma s více než stoletou tradicí, nabízí skvělé kariérní příležitosti při rozšiřování svých aktivit. Máme vedoucí pozice na trzích přísad a směsí na pečení, dezertů v prášku, přípravků na želírování a mražené pizzy. S cílem posílit náš tým hledáme kandidáty na pozici

Trade Marketing & Category Management Manager Junior

Co bude Vaším úkolem?

- příprava a koordinace marketingových aktivit v místě prodeje, vytváření prodejních strategií dle formátů prodejen
- komunikace s reklamními agenturami
- kompletní příprava displejů pro druhotná umístění výrobků (komunikace s výrobci i grafiky, optimalizace složení displejů dle analyzovaných dat, exekuce)
- příprava POS materiálů
- příprava prezentačních materiálů pro jednání s obchodními partnery
- analýza tržních a interních dat
- optimalizace výrobkových kategorií dle zásad CM
- spolupráce na category projektech s obchodními partnery a vedení jednání s nimi
- tvorba planogramů ve specializovaném PC programu
- pravidelný monitoring trhu
- reportování marketingových aktivit do prodejního týmu
- organizace konferencí, porad
- odpovědnost za čerpání budgetu

Jaký profil kandidáta očekáváme?

- vysokoškolské vzdělání
- projektové myšlení a koordinační schopnosti
- min. 1 rok praxe v marketingu (produktový, trade, event,) ideálně v FMSG společnosti nebo min. 1 rok praxe v Category managementu (CM)
- výborná znalost anglického jazyka – slovem i písmem, k tomu znalost němčiny výhodou
- dobré komunikační a prezentační dovednosti
- reprezentativní vystupování
- analytické myšlení
- kreativní myšlení a invence
- časovou flexibilitu
- dobrá znalost práce na PC (MS Office- Word, Excel, Power Point)
- znalost SAP a Spaceman výhodou
- řidičský průkaz skupiny B - ochotu cestovat

Co Vám nabízíme:

- velmi zajímavou kariérní příležitost
- zázemí stabilní nadnárodní potravinářské společnosti
- samostatnou kreativní práci na hlavní pracovní poměr
- prostor pro rozvoj Vašich odborných kompetencí
- motivující finanční ohodnocení a další benefity
- přátelský kolektiv

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Dr.Oetker, spol. s r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat v rámci výběrového řízení. Současně tím potvrzujete, že údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Společnost
Dr. Oetker, spol. s r.o.
Adresa
Americká 2335, Kladno – Kročehlavy
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Marketing, Potravinářství, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Trade Marketing, Category Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel