Významná společnost Bohemia Faktoring, a.s., se sídlem Letenská 121/8, 118 00 Praha 1 – Malá Strana, hledá, v rámci významného rozšíření své agendy související se správou bankovních pohledávek, do svého týmu nové kolegy na pozici vedoucí exekučního oddělení. Hledáme kandidáty, kteří jsou pečliví, pracovití a samostatní členy týmu s otevřeností k výzvám.

Vedoucí exekučního oddělení

Požadujeme

• Úplné středoškolské či vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo právního směru
• Výhodou jsou znalosti a zkušenosti s hromadnou správou většího množství pohledávek, znalost jednotlivých fází vymáhání, především soudní nebo exekuční
• Základní orientaci v oblasti vymáhání, bankovnictví a práva
• Pečlivost, důslednost, zodpovědnost, systematičnost, aktivní a pozitivní přístup
• Znalost práce s PC (Word, Excel) na dobré uživatelské úrovni

Nabízíme

• Velmi zajímavé finanční ohodnocení

• Zázemí významné společnosti působící dlouhodobě na českém trhu
• Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• Práci s mladým kolektivem

Náplň práce

• Výběr pohledávek k exekučnímu vymáhání včetně zasílání upomínek a podávání exekučních návrhů

• Řízení a organizace práce členů exekučního oddělení

• Správa aktivních pohledávek po dobu trvání exekučního řízení
• Vypracování dokumentů v rámci exekučního řízení
• Aktivní spolupráce s ostatními odděleními napříč společností
• Komunikace se soudy a exekutory

Společnost
Bohemia Faktoring, a.s.
Adresa
Letenská 121/8, Praha – Malá Strana
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Právní služby, Administrativní pracovník, Specialista pohledávek, Bankovní specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.